Jarosław Kaczyński w Rzeszowie. ZDJĘCIA

- Jeśli rząd chce prywatyzować albo tylko komercjalizować służbę zdrowia, to musi zapytać o zdanie Polaków – mówił w Rzeszowie prezes PiS.

RZESZÓW. Na rzeszowski Rynek przybyło dziś wczesnym popołudniem kilkaset osób.

Wśród nich był wielu działaczy Prawa i Sprawiedliwości – samorządowców, urzędników, ale też zwykłych sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.

Pojawianie się prezesa Jarosława Kaczyńskiego, wywołało wśród wielu zgromadzonych euforię – oklaski, wiwaty. Kaczyński podczas kilkunastominutowego przemówienia m.in. zapowiedział złożenie wniosku o dymisję minister zdrowia Ewy Kopacz.

– Jeśli rząd chce prywatyzować albo tylko komercjalizować służbę zdrowia, to musi zapytać o zdanie Polaków – mówił prezes PiS.

Kaczyński skrytykował także plany prywatyzacji strategicznych firm i całych gałęzi gospodarki. Po raz kolejny stwierdził, iż obecny rząd zaniedbuje województwo podkarpackie.

W tym samym czasie pod pomnikiem Kościuszki, kilkoro przeciwników PiS zrobiło happening – tańczyli i śpiewali Kaczuszki, przynieśli też pieczoną kaczkę.

ZOBACZ ZDJĘCIA
ac

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
23 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
magda
magda
9 lat temu

sami mieszacie kościół do polityki

Ali Baba
Ali Baba
9 lat temu

Czym się różni partia prawicowa od lewicowej czy liberalnej ?
Oszukuje i okrada polaków trochę w inny sposób, bo siedząc w pierwszych ławkach kościelnych. Liberałowie i ludowcy siedzą przeważnie trochę dalej a lewicowcy na końcu !
Niemniej system mafijny w każdej jest bardzo podobny.

magda
magda
9 lat temu

oj tak kończy się kadencja złodziei i zdrajców którzy musza teraz odpowiedzieć za wszelkie zdradzieckie czyny przeciw narodowi polskiemu, jestem za tym by KACZYŃSKI odmierzał baty zdradzieckim świniom

Ja
Ja
9 lat temu

Takiego Premiera nam potrzeba jakim jest Pan Jarosław Kaczyński Ci którzy krytykują PiS to chyba ci którym żyję sie b. dobrze z klamstwa, fałszu i obłudy…itp. Cała Polska czeka na powrót PiS-u do władzy a tylko osoby pokroju „Mira, Zbycha i Rycha” bardzo sie boją że prawo ich dopadnie i bedzie sankcja.

Tomasz
Tomasz
9 lat temu
Reply to  Ja

Dlatego jest tak źle w naszym kraju bo są jeszcze ludzie z poglądami takimi jak ty.

leon
leon
9 lat temu

A kto to jest Jarosław Kaczyński? Może to jakiś sportowiec czy aktor? Niech mi to ktoś wytłumaczy. pozdrawiam

dany
dany
9 lat temu

wszystkich którzy są przeciw pisowi zapraszam do podpisania petycji o delegalizacji tej partii..

niePOsranus
niePOsranus
9 lat temu
Reply to  dany

tylko bezmózgowe matoły głosują na PO

Janusz
Janusz
9 lat temu

Aby mówić logicznie to zachodzi potrzeba wykonania bilansu np. inwestycji za Rządu Prezesa Kaczyńskiego i tych , które zrealizowano i sa w realizacji. Nie mozna podnosić na takim spotkaniu argumentów bez argumrentów.Szkoda ,że politycy dążąc do władzy po drodze lubia sie mijać z prawdą w imię pozyskiwania głosów. Ja jestem zwolennikiem każdego postepu opartego na pracy a nie na czczym gadaniu.

Dlatego
Dlatego
9 lat temu

że czerwone świnie nie maja tu wstępu

jacek
jacek
9 lat temu

Po co ten durnowaty konus do nas przyjeżdża. Niech wreszcie odejdzie na emeryturę i da działać młodszym i mądrzejszym. Nie chcemy go u nas widzieć, a tymbardziej słuchać tych oklepanych sloganów.

jacek
jacek
9 lat temu

Po co ten konus do nas przyjezdza. Niech wreszcie przejdzie na emeryturę i nie straszy Polaków. Nie chcemy go tutaj więcej widzieć.

koreasieklania@kim.ko
koreasieklania@kim.ko
8 lat temu
Reply to  jacek

skoro kogos wyzywasz sam jestes gówno wart. wstyd mi za takich chwastów ze zanieczyszczaja swoim smrodem Polskę! woń stad !!!

Filemon
Filemon
9 lat temu

Tak wygrywają, że za prezydenta mają SLDowca Ferenca… Rozdwojenie jaźni, czy co? Wstydzić to się możesz, że rząd się za PZPN nie wziął jeszcze… A nie jakies wspominki uprawiasz i na Jarka narzekasz. Prawdziwa demiokracja to wolność wyboru, tak samo na Donka jak i na Jarka!

czytelnik
czytelnik
9 lat temu

Jestem dumny że jestem Polakiem i z Podkarpacia,ale z drugiej strony stydzę się że pochodzę z regionu gdzie PIS ma największe poparcie!!Tutaj zawsze wygrywają prawicowo-katolickie partie(np.AWS itp).Inne regiony(zachodniej Polski)wręcz odwrotnnie!DLACZEGO????

Pio
Pio
9 lat temu
Reply to  czytelnik

Nie wiem, zabobony, strach przed Obcymi, małe móżdżki – możesz sobie wybrać.

Robert
Robert
9 lat temu
Reply to  czytelnik

Dlatego że tu był zabór austriacki, gdzie nie niszczono polskości i nie wynaradawiano Polaków. Stąd ludzie w większości mają myślenie propolskie charakterystyczne dla partii prawicowych.

piotr
piotr
9 lat temu
Reply to  Robert

Bo tu nie ma inteligencji tylko kupe chłopów ze wsi dlatego nie musieli wynaradawiac

rysiek
rysiek
9 lat temu
Reply to  czytelnik

na kartofla głosują „zbuki” i dewoty
a na Podkarpaciu takowych nie brak …. :(

Leming...
Leming...
9 lat temu
Reply to  rysiek

Za to ty zagłosowałeś ( masz 18 lat…???) na Donka i do 67 lat będziesz zasuwał w pracy ( jak ją będziesz miał i o ile wcześniej nie umrzesz…)
A banki i sklepy wielkogabarytowe mają się bardzo dobrze…Jakoś PO nie chce ich opodatkować…

Darek
Darek
9 lat temu
Reply to  czytelnik

Z badań socjologicznych wynika, że na Podkarpaciu zachowane są najsilniejsze więzi społeczne, w tym przywiązanie do tradycyjnych wartości, w skali kraju. Myślę, że to przekłada się na preferencje wyborcze w kierunku opcji konserwatywnych, prospołęcznych, prorodzinnych. Tylko co w tym złego? Na zachodzie Polski ludność jest w większości napływowa po wojnie. Gwarantem ich bytu, czyli granic na Odrze, nie była tradycja, lecz sowiecka armia i władza komunistyczna. Teraz, gdy granica jest otwarta, ostoją stała się neoliberalna ideologia bogacenia się i robienia kariery za wszelką cenę. Na Podkarpaciu ludzie mają więcej zahamowań w łamaniu zasad moralnych. Wskaźniki przestępczości są najniższe. Mieszkam na… Czytaj więcej »

Stanisław
Stanisław
9 lat temu
Reply to  Darek

No to już wiem dlaczego Jarek nie lubi Ślązaków, bo nie są z Galicji.

PISanka
PISanka
9 lat temu
Reply to  czytelnik

PIS odwiedził Podkarpacie zmarnowany dzień dziś macie !

Jarek odpuść swoje smęty, dzień się stanie znowu piękny !