Jarosław Kaczyński w Rzeszowie. ZDJĘCIA

- Jeśli rząd chce prywatyzować albo tylko komercjalizować służbę zdrowia, to musi zapytać o zdanie Polaków – mówił w Rzeszowie prezes PiS.

RZESZÓW. Na rzeszowski Rynek przybyło dziś wczesnym popołudniem kilkaset osób.

Wśród nich był wielu działaczy Prawa i Sprawiedliwości – samorządowców, urzędników, ale też zwykłych sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.

Pojawianie się prezesa Jarosława Kaczyńskiego, wywołało wśród wielu zgromadzonych euforię – oklaski, wiwaty. Kaczyński podczas kilkunastominutowego przemówienia m.in. zapowiedział złożenie wniosku o dymisję minister zdrowia Ewy Kopacz.

- Jeśli rząd chce prywatyzować albo tylko komercjalizować służbę zdrowia, to musi zapytać o zdanie Polaków – mówił prezes PiS.

Kaczyński skrytykował także plany prywatyzacji strategicznych firm i całych gałęzi gospodarki. Po raz kolejny stwierdził, iż obecny rząd zaniedbuje województwo podkarpackie.

W tym samym czasie pod pomnikiem Kościuszki, kilkoro przeciwników PiS zrobiło happening – tańczyli i śpiewali Kaczuszki, przynieśli też pieczoną kaczkę.

ZOBACZ ZDJĘCIA
ac

do “Jarosław Kaczyński w Rzeszowie. ZDJĘCIA”

 1. magda

  sami mieszacie kościół do polityki

 2. Ali Baba

  Czym się różni partia prawicowa od lewicowej czy liberalnej ?
  Oszukuje i okrada polaków trochę w inny sposób, bo siedząc w pierwszych ławkach kościelnych. Liberałowie i ludowcy siedzą przeważnie trochę dalej a lewicowcy na końcu !
  Niemniej system mafijny w każdej jest bardzo podobny.

 3. magda

  oj tak kończy się kadencja złodziei i zdrajców którzy musza teraz odpowiedzieć za wszelkie zdradzieckie czyny przeciw narodowi polskiemu, jestem za tym by KACZYŃSKI odmierzał baty zdradzieckim świniom

 4. Ja

  Takiego Premiera nam potrzeba jakim jest Pan Jarosław Kaczyński Ci którzy krytykują PiS to chyba ci którym żyję sie b. dobrze z klamstwa, fałszu i obłudy…itp. Cała Polska czeka na powrót PiS-u do władzy a tylko osoby pokroju „Mira, Zbycha i Rycha” bardzo sie boją że prawo ich dopadnie i bedzie sankcja.

 5. leon

  A kto to jest Jarosław Kaczyński? Może to jakiś sportowiec czy aktor? Niech mi to ktoś wytłumaczy. pozdrawiam

 6. dany

  wszystkich którzy są przeciw pisowi zapraszam do podpisania petycji o delegalizacji tej partii..

 7. Janusz

  Aby mówić logicznie to zachodzi potrzeba wykonania bilansu np. inwestycji za Rządu Prezesa Kaczyńskiego i tych , które zrealizowano i sa w realizacji. Nie mozna podnosić na takim spotkaniu argumentów bez argumrentów.Szkoda ,że politycy dążąc do władzy po drodze lubia sie mijać z prawdą w imię pozyskiwania głosów. Ja jestem zwolennikiem każdego postepu opartego na pracy a nie na czczym gadaniu.

 8. Dlatego

  że czerwone świnie nie maja tu wstępu

 9. jacek

  Po co ten durnowaty konus do nas przyjeżdża. Niech wreszcie odejdzie na emeryturę i da działać młodszym i mądrzejszym. Nie chcemy go u nas widzieć, a tymbardziej słuchać tych oklepanych sloganów.

 10. jacek

  Po co ten konus do nas przyjezdza. Niech wreszcie przejdzie na emeryturę i nie straszy Polaków. Nie chcemy go tutaj więcej widzieć.

  • koreasieklania@kim.ko

   skoro kogos wyzywasz sam jestes gówno wart. wstyd mi za takich chwastów ze zanieczyszczaja swoim smrodem Polskę! woń stad !!!

 11. Filemon

  Tak wygrywają, że za prezydenta mają SLDowca Ferenca… Rozdwojenie jaźni, czy co? Wstydzić to się możesz, że rząd się za PZPN nie wziął jeszcze… A nie jakies wspominki uprawiasz i na Jarka narzekasz. Prawdziwa demiokracja to wolność wyboru, tak samo na Donka jak i na Jarka!

 12. czytelnik

  Jestem dumny że jestem Polakiem i z Podkarpacia,ale z drugiej strony stydzę się że pochodzę z regionu gdzie PIS ma największe poparcie!!Tutaj zawsze wygrywają prawicowo-katolickie partie(np.AWS itp).Inne regiony(zachodniej Polski)wręcz odwrotnnie!DLACZEGO????

  • Pio

   Nie wiem, zabobony, strach przed Obcymi, małe móżdżki – możesz sobie wybrać.

  • Robert

   Dlatego że tu był zabór austriacki, gdzie nie niszczono polskości i nie wynaradawiano Polaków. Stąd ludzie w większości mają myślenie propolskie charakterystyczne dla partii prawicowych.

  • rysiek

   na kartofla głosują „zbuki” i dewoty
   a na Podkarpaciu takowych nie brak …. :(

   • Leming...

    Za to ty zagłosowałeś ( masz 18 lat…???) na Donka i do 67 lat będziesz zasuwał w pracy ( jak ją będziesz miał i o ile wcześniej nie umrzesz…)
    A banki i sklepy wielkogabarytowe mają się bardzo dobrze…Jakoś PO nie chce ich opodatkować…

  • Darek

   Z badań socjologicznych wynika, że na Podkarpaciu zachowane są najsilniejsze więzi społeczne, w tym przywiązanie do tradycyjnych wartości, w skali kraju. Myślę, że to przekłada się na preferencje wyborcze w kierunku opcji konserwatywnych, prospołęcznych, prorodzinnych. Tylko co w tym złego? Na zachodzie Polski ludność jest w większości napływowa po wojnie. Gwarantem ich bytu, czyli granic na Odrze, nie była tradycja, lecz sowiecka armia i władza komunistyczna. Teraz, gdy granica jest otwarta, ostoją stała się neoliberalna ideologia bogacenia się i robienia kariery za wszelką cenę. Na Podkarpaciu ludzie mają więcej zahamowań w łamaniu zasad moralnych. Wskaźniki przestępczości są najniższe. Mieszkam na Podkarpaciu i ten ciemnogród mi odpowiada. Tutaj także żyje się najdłużej.

  • PISanka

   PIS odwiedził Podkarpacie zmarnowany dzień dziś macie !

   Jarek odpuść swoje smęty, dzień się stanie znowu piękny !

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.