Jaślanie dla swojego szpitala

JASŁO. XIV akcja Noworoczny Dar 2011 zakończona. Zobacz zdjęcia z finałowego koncertu w naszej galerii.

Aż 26,8 tys. zł przyniosła tegoroczna akcja charytatywna Noworoczny Dar, zakończona koncertem finałowym, zorganizowanym 11 lutego br. w Jasielskim Domu Kultury, podczas którego symboliczny czek z całą uzbieraną kwotą, odebrał dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Jaśle Zbigniew Betlej.

W koncercie wystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Jana Kasprowicza w Zakopanem – Harendzie i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zębie. Przedstawili program przygotowany przez siostrę Natanaelę Wichary „Gdzie jest nasze polskie Betlejem – jasełka i góralskie kolędowanie”.

Akcję Noworoczny Dar zorganizował Jasielski Dom Kultury wspólnie z parafią ojców Franciszkanów w Jaśle, a przyłączyły się pozostałe parafie oraz szkoły i przedszkola.

– Co roku pieniądze zebrane przez młodzież jasielską w czasie akcji Noworoczny Dar są przeznaczane na zakup sprzętu medycznego. W tym roku kupimy sprzęt monitorujący życie na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej – powiedział dyrektor szpitala Zbigniew Betlej odbierając czek.

Tegoroczna akcja „Noworoczny Dar” została oficjalnie zakończona, ale konto nie zostało jeszcze zamknięte. Każdy, kto chce wesprzeć jasielski szpital może wpłacić pieniądze na konto: Bank PKO S.A. I Oddział Jasło: 75124023371111000037403607 z dopiskiem „Noworoczny Dar”.

ac

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments