Jednego Serca Jednego Ducha

Fot. Wit Hadło

W Boże Ciało o godz. 19 w parku Sybiraków (na os. Baranówka) rozpocznie się jubileuszowy koncert religijny Jednego Serca Jednego Ducha.

- Dobrze, że do końca nie wiemy, na czym polega fenomen tego koncertu. Jest wiele imprez, lepszych czy gorszych, na których tłum też się bawi i szaleje. Tu na tym koncercie ludzie reagują inaczej, są podniesieni, uduchowieni. To powoduje duch, którego udaje się wykrzesać z serca, a przede wszystkim zwrócić ku Panu Bogu. Fenomenem jest to, że po prostu dobrze nam tu być – mówi ks. Andrzej Cypryś, jeden z głównych organizatorów wydarzenia.

Koncert poprowadzi jak zwykle Jan Budziaszek, charyzmatyczny perkusista “Skaldów”. Na scenie zobaczymy m.in. Marcina Pospieszalskiego, Lidkę Pospieszalską, Tamarę Przybysz, Beatę Bednarz, Violę Brzezińską, Agnieszkę Cudzich, Roberta Cudzicha, Joachima Mencela, Władysława Pogodę.

Nigdy nie byłeś – wybierz się koniecznie. Byłeś – pójdziesz po raz kolejny. O fenomenie koncertu JSJD opowiada piękny 96-stronicowy album “Dotykanie nieba”. Album będzie nabyć podczas koncertu. Organizatorzy i autorzy mają nadzieję, że będzie on miłą pamiątką dziesiątej, jubileuszowej edycji JSJD.

bes

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.