Jennifer Lopez i Marc Anthony – co poszło nie tak?

Jennifer Lopez i Marc Anthony w piątek ogłosili swoje rozstanie. Rodzice 3-letnich bliźniąt postanowili się rozwieść po 7 latach małżeństwa. Para utrzymuje, że była to ich wspólna decyzja.

- Doszliśmy już do porozumienia we wszystkich kwestiach – 40-letnia Lopez i 42-letni Anthony oznajmili w oficjalnym oświadczeniu. – To dla nas bolesny czas i będziemy wdzięczni za uszanowanie naszej prywatności – dodali.

Lopez i Anthony są przyjaciółmi od wielu lat. Para krótko spotykała się ze sobą w latach 90. Piosenkarze wrócili do siebie w 2004 roku, na krótko po zerwaniu zaręczyn Lopez i Bena Afflecka. Anthony był wówczas w trakcie rozwodu z byłą Miss Universe, Dayanarą Torres. Lopez i Anthony wzięli cichy ślub w czerwcu 2004 r.

W ubiegłym roku słynna para odnowiła przysięgę małżeńską w dniu 6. rocznicy ślubu. – Zdaliśmy sobie sprawę, że zakłady w Las Vegas o to, czy nam się uda czy nie, skończyły się po pięciu latach – żartował wtedy Anthony w rozmowie dla magazynu “Us Weekly”.
Jeszcze w styczniu Lopez, wokalistka, aktorka i jurorka w programie “American Idol”, wyraziła swój zachwyt macierzyństwem u boku męża. – Kiedy tyko urodziłam dzieci, pomyślałam sobie: “Chcę to zrobić jeszcze tysiąc razy… Kocham to. To jest prawdziwe życie” – powiedziała.

Lopez była w latach 1997-1998 żoną restauratora Ojani Noa, a w latach 2001-2003 tancerza Chrisa Judda.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.