- Jestem gotowy na ciężką wojnę – mówi minister sprawiedliwości

Fot. Paweł Bialic

Jarosław Gowin w redakcji Super Nowości

W ubiegły piątek, na zaproszenie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, gościł w Rzeszowie minister sprawiedliwości Jarosław Gowin. Jego otwarty wykład o konieczności otwarcia zawodów koncesjonowanych wysłuchało kilkuset studentów, którzy w inicjatywie rządu Donalda Tuska upatrują dla siebie szansy na znalezienie pracy. Na koniec swej rzeszowskiej wizyty minister Gowin odwiedził redakcję Super Nowości, gdzie rozmawiał z wydawcą i redaktorami naszej gazety.

Na początku spytaliśmy Jarosława Gowina o jego podkarpackie korzenie. Mało kto bowiem wie, że obecny krakowianin uczył i wychowywał się w Jaśle, gdzie zdał maturę w miejscowym I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego. Urodził się co prawda w Krakowie, ale wyłącznie, jak powiedział “przez przypadek”. Studia i lata dorosłe Jarosława Gowina są już związane z Krakowem, a także Warszawą, jako siedzibą Sejmu, Senatu i Rządu RP, w których to miejscach J.Gowin pełnił obowiązki posła, senatora, a od 18 listopada ub. roku także ministra sprawiedliwości.

Więcej w Super Nowościach

do “- Jestem gotowy na ciężką wojnę – mówi minister sprawiedliwości”

  1. elektorat

    Panie Gowin, kiedy polskie stronnictwo ludowe z swoim wodzem Janem Burym odda ponad 20 milionów złotych do budżetu państwa ? jeśli zwykły podatnik ma dług wobec państwa to biega za nim komornik, a czy PSL ma już swojego komornika ?

  2. zgrzyt

    Na zachodzie jeden prawnik przypada na kilkaset osób. W Polsce jeden prawnik przypada na kilka tysięcy osób. Dlatego usługi prawnicze są u nas tak drogie, a różne urzędy naciągaja nas ile tylko mogą.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.