Jeszcze można przekazać dary na aukcję WOŚP w Przemyślu

Sztabowcy, wolontariusz i sympatycy pracują na całego.

PRZEMYŚL.  Do 21. Finału WOŚP już tylko kilka dni, więc w przemyskim sztabie, mieszczącym się w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy św. Józefa 6, pełna mobilizacja.

Wolontariusze i sympatycy WOŚP z Przemyśla i okolic składają puszki, segregują przedmioty na aukcję, a przede wszystkim tworzą szczególną WOŚP-ową atmosferę, która zawsze w Przemyślu jest gorąca, choć finały Wielkiej Orkiestry odbywają się w styczniu.

Swoje “gadżety” na aukcję przekazał już BiOSG, ale straż graniczna wystawi jeszcze na licytację internetową lot patrolowy nad Bieszczadami oraz dwudniowy pobyt w Placówce SG w Ustrzykach Górnych połączony z nocnym patrolem. Amatorów tych trzeba przyznać ekstremalnych atrakcji zwykle nie brakuje i cieszą się one zainteresowaniem, które przekłada się potem na pieniądze dla chorych dzieci, a w tym roku także seniorów.

Klub Krwiodawców “VITA” działający przy BiOSG przekaże tuż przed finałem szczególny dar – własną krew. Aukcja w klubie “Niedźwiadek” rozpocznie się w tym roku o godz. 16.00. Zgromadzono już sporo przedmiotów na nią, ale nadal można przekazywać nowe. Kto chce oddać coś na aukcję, może przynieść swój dar do MDK-u, ale może także bezpośrednio do “Niedźwiadka” w niedzielę (13 stycznia) przed rozpoczęciem aukcji. Wraz z przemyskim sztabem WOŚP zapraszamy wszystkich, którzy chcą wspomóc WOŚP, do oddania “gadżetów” na aukcję i kupowania.

emka

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
bogusław karaśAmbroży Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bogusław karaś
Gość
bogusław karaś

dzień dobry nazywam się Bogusław karaś czem przekaże mój obraz pt domek w zimie i maskotkę. przyjedzie w niedzielę.

Ambroży
Gość
Ambroży

„Jak udało nam się ustalić, na jednej z aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy licytowana jest „unikatowa koszulka z karykaturą Andrzeja Rozenka w stylizacji na Che Guewarę. Do kompletu dołączona jest czapka palikotówka z podpisem posła”. Zarówno koszulkę, jak i czapkę „zdobią” charakterystyczne symbole marihuany. Postać lewackiego zbrodniarza jest niezwykle popularnym symbolem zdobiącym różnego rodzaju koszulki, czapeczki bejsbolowe, a sam Che Guevara odbierany jest jako przejaw wolnomyślicielstwa i luzu. Warto więc przypomnieć, że ten lewacki „luzak” w trakcie kryzysu kubańskiego w wywiadzie dla brytyjskiej gazety „Daily Worker” zadeklarował, że byłby gotów sprowokować światowy konflikt nuklearny i żałował, że nie… Czytaj więcej »