Joanna Krupa i jej siostra Marta podbijają serca Polaków

Obie ładne, zgrabne i długowłose. Która z sióstr będzie słynniejsza?

Joanna Krupa (32 l.) ma już ugruntowaną pozycję w USA i świetnie radzi sobie w Polsce. Niedawno ściągnęła do Warszawy młodszą siostrę. Marta (25 l.) jest również modelką, ale i piosenkarką – w Stanach nagrała już trzy single. W Polsce walczy o jak najlepszą pozycję w “Tańcu z Gwiazdami”. Poprzeczka jest postawiona wysoko. W końcu w amerykańskiej edycji programu jej starsza siostra zajęła 4. miejsce.

Siostry są ze sobą mocno związane i zadziwiająco zgodne. Kiedy ostatnio Joanna powiedziała Kubie Wojewódzkiemu: “Jesteś bardzo przystojny, bardzo fajny, możesz mi się podobać”, Marta szybko poszła w ślady siostry. – Nawet mi się podobasz, ja wiem, że masz coś dobrego w sobie. Pomyślałam “hmmm niezły” – wyznała młodsza Krupówna.

Ze strony Joanny to tylko kokieteria, bo dziewczyna ma już narzeczonego – jest nim Romain Zago, właściciel klubu w Miami. Para planuje ślub w przyszłym roku we włoskim Positano, ulubionym kurorcie światowych gwiazd. Narzeczony Joanny nie kryje, że jak najszybciej chciałby mieć z nią dzieci. Ambitna i zajęta pracą Joanna odkłada jednak macierzyństwo na 3 – 5 lat. – Teraz by mi przeszkadzały. To byłoby nieuczciwe wobec nich, bo nie mogłabym im poświęcić stu procent uwagi.

Na wariackich papierach

Marta na razie jest wolna i nie snuje planów. Rozstała się niedawno z chłopakiem, z którym była przez trzy lata. – Miałam złamane serce i myślałam, że mój świat się rozsypał – zwierzała się w mediach. Po przyjeździe do Polski, nie miała czasu na wylewanie łez. – Ciągle jestem w szoku. Nagle znalazłam się w nowym świecie, wśród nowych ludzi i obowiązków – wyznała w jednym z wywiadów. – Ale życie na wariackich papierach to najlepsze, co mogło mi się przydarzyć.
Joanna wyjechała z Polski z rodzicami, kiedy była małą dziewczynką. – Początki w nowej ojczyźnie nie były łatwe. Mama pracowała w fabryce siedem dni w tygodniu po dwanaście godzin dziennie. Mieszkaliśmy kątem u babci i cioci.

Marta urodziła się już w Chicago. Przyjazd do Polski to dla niej wyzwanie. – Jestem zaszczycona, że mogę występować w moim rodzinnym kraju – stwierdziła. Jak dodała, udział w “Tańcu z Gwiazdami” to spełnienie jej dziecięcych marzeń. – Dlatego, gdy zatelefonowali do mnie producenci show, nie wahałam się nawet przez chwilę. Zapytałam tylko, kiedy mam najbliższy samolot do Warszawy – zaznaczyła.

Czy urodziwe siostry z Chicago zostaną w Polsce na zawsze? Nie wiadomo. Póki co Joanna kupiła 200-metrową willę na Mokotowie z tarasem i ogrodem. Wydała ponoć 3 miliony złotych. Joanna na swoje królestwo przeznaczyła piętro, a Marcie odstąpiła parter. Warszawskie gniazdo to nie jedyna nieruchomość “Dżoany”. Ekskluzywny dom, warty 3 miliony dolarów, Joanna ma też w Beverly Hills.

Opr. bes

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.