Jolie i Pitt planują wspólny film

Fot. MWMedia

Od czasu wspólnego występu w komedii „Pan i Pani Smith” Angelina Jolie i Brad Pitt są nierozłączni. W niedzielę podczas uroczystości wręczenia nagród SAG przyznali, że kolejny wspólny film to tylko kwestia czasu.

– Jeszcze nie znaleźliśmy odpowiedniego scenariusza, ale cały czas szukamy. Wymieniamy się opieką nad dziećmi. Kiedy jedno jest na planie, drugie spędza czas z nimi, ale doszliśmy do wniosku, że gdyby połączyć naszą pracę, to potem mielibyśmy dla siebie więcej czasu, jako rodzina – powiedział Brad Pitt. Para poznała się podczas pracy na planie. W 2005 r. wystąpili razem w komedii sensacyjnej „Pan i Pani Smith” w reżyserii Douga Limana, który od początku zachwycony był chemią, jaka powstała między aktorami. W tym czasie Pitt był jednak wciąż w związku małżeńskim z Jennifer Aniston, a niekończące się plotki na temat przyczyn rozpadu tego związku tylko zwiększały zainteresowanie filmem.

Aktor wielokrotnie powtarzał, że nigdy nie zdradził żony, a z Jolie związał się już po rozwodzie. Dziś – mimo wielu plotek o kryzysach – Brad i Angelina uchodzą za jedną z najszczęśliwszych par show-biznesu. Wspólnie wychowują szóstkę dzieci (adoptowanych: Madoxa, Paxa i Zaharę oraz biologicznych: Shiloah i bliźniaki Vivienne i Knoxa).

PAP Life, anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments