Justyna Steczkowska gościem na twoim weselu?

Fot. MWMedia

Piosenkarka Justyna Steczkowska rusza na podbój rynku weselnego. Wokalistka szuka chętnych do swojego nowego programu telewizyjnego, w którym będzie robić fotorelacje ze ślubnych ceremonii. Pomysł wzbudza mieszane uczucia wśród profesjonalnych fotografów.

- W kryzysie trzeba być elastycznym i potrafić się przebranżowić – taki słowami profesjonaliści komentują na Facebooku fotograficzne zapędy Justyny Steczkowskiej, której najnowszy program będzie nosił tytuł: „Ach, co to był za ślub!”.

Ich zdaniem piosenkarce może nie brak zapału do robienia zdjęć, ale za to brakuje jej talentu i umiejętności. Profesjonalni fotografowie zauważają jednak, że w przypadku Steczkowskiej nie o zdjęcia, a o program telewizyjny chodzi. – Zdjęcia ze ślubu to temat „przy okazji”, w ogóle nie o zdjęcia tu chodzi, tylko o program telewizyjny, który ma się sprzedać – słychać opinie
Czy Justyna Steczkowska będzie dalej brnąć w promocję swojej osoby poprzez programy telewizyjne? Występy na srebrnym ekranie nigdy nie przynosiły jej takich sukcesów jak te na muzycznych scenach.

Najpierw była rola współprowadzącej program „Gwiazdy tańczą na lodzie” w TVP2, w którym zastępująca Tatianę Okupnik Justyna Steczkowska wyraźnie nie była w stanie dorównać swojej poprzedniczce.Rok później, w 2009 roku Justyna Steczkowska rozpoczęła prowadzenie programu fotograficznego „W obiektywie Justyny Steczkowskiej” w Polsat Cafe. Niestety, program nie przyniósł sukcesu piosenkarce i przegrywał z konkurencją. Okazało się, że Polaków bardziej niż fotograficzna pasja Justyny Steczkowskiej interesowały „Telekspress” lub „Rozmowy w toku”.
Obecnie piosenkarka poszukuje zakochanych par do swojego najnowszego projektu fotograficzno-telewizyjnego „Ach, co to był za ślub!”. Młodzi, którzy zechcą zaprosić ją i ekipę telewizyjną na swoją ceremonię, otrzymają fotografie ślubne autorstwa Steczkowskiej.

- Przyznaję szczerze, że moje zdjęcia nie są odkrywcze i nie wprowadziły niczego nowego w świecie fotografii, to moją pasją jest spotkanie z drugim człowiekiem. Chcę mu zrobić świetny portret, przez zdjęcie pokazać piękno jego osobowości. Głównie są to kobiety, choć też fotografowałam mężczyzn i wydaje mi się, że z powodzeniem – mówi artystka.

Może z czasem Justyna Steczkowska poszerzy swoje usługi i zacznie również śpiewać na weselach? Występ obdarzonej czterooktawową skalą głosu, genialnej piosenkarki, która kiedyś potrafiła prowadzić swoją karierę na przekór komercji, byłby nie lada wydarzeniem na ślubnych potańcówkach.

PAP Life, anja

do “Justyna Steczkowska gościem na twoim weselu?”

 1. imprezowicz

  Byłem na weselu gdzie fociła pani Steczkowska i uważam że to była jakaś farsa!!! w domu pani młodej w butach na szpilkach skakała po pufach i wersalce z żółtej skóry. Poza tym fotograf który robił tam zdjęcia (amator z wiejskiego showbiuznesu) już na sam widok miał o wiele bardziej profesionalne podejście do sprawy aniżeli główna atrakcja jaką była pani Justynka.
  Druga sprawa : uważam iż podejście naszej gwiazdy do innych osób nie jest gone naśladowania, podam autentyczny przykład , mała dziewczynka w wieku 4-ech lat trzymając w ręce kartkę i długopis podeszła do p.steczkowskiej prosząc o autograf została przez naszą gwiazdę potraktowana jak powietrze.
  Uważam że gra nie jest warta świeczki,

 2. mieszczuch

  Do śpiewania w i pod kościołami steczkowskiej dawno nie zapraszają.Napewno się odnajdzie spiewając w remizie strazackiej na weselu.Przy okazji strzeli pare fotek.

 3. Imię (wymagane)

  pierwsza plyta p. Justyny, wyprodukowana przez genialnego Grzegorza Ciechowskiego byla swietna. pozniej juz bylo tylko gorzej a teraz jest tylko miotanie sie po watpliwej jakosci programach tv i co gorsza, wciskanie na sile ludziom swoich okropnych „zdjec”. rozumiem potrzebe utrzymania sie na topie. jednak osoby publiczne a juz zwlaszca artysci, powinni miec nieco wiecej pokory. skoro sie wokalnie wypalila niech spiewa na weselach i tam robi zdejcia.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.