Kadafi był seryjnym gwałcicielem

Muamar Kadafi miał liczny harem urodziwych nastolatek.

FRANCJA. Wstrząsające relacje o życiu seksualnym dyktatora.

Libijski dyktator Muammar Kadafi był seryjnym gwałcicielem, który wykorzystywał porwane uczennice służące mu jako seksualne niewolnice – twierdzi francuska reporterka w książce „Zdobycz: w haremie Kadafiego”.

Dziennikarka Annick Cojean zebrała wstrząsające relacje młodych kobiet, które siłą zmuszono do służenia dyktatorowi w jego prywatnym haremie. Historie opublikowała w książce, która pojawiła się w księgarniach w ubiegłym tygodniu.

Ze zgromadzonych wspomnień wyłania się obraz zdegenerowanego satrapy, sadysty i seksualnego maniaka, który gwałcił, bił i dawał upust swym żądzom, wykorzystując do tego uprowadzone przez jego służby dziewczyny.

Jedna z nich, Soraya, miała 15 lat, gdy w 2004 roku została porwana przez „łowców talentów” po tym, jak wybrał ją sam Kadafi. Jak opowiada, na szkolnej uroczystości wręczała dyktatorowi kwiaty, wtedy ten położył rękę na jej głowię. Według dziewczyny był to znak dla jego służb, że wybrał właśnie ją.

Następnego dnia, pod pretekstem wzięcia udziału w kolejnej ceremonii na cześć przywódcy, Sorayę zabrano rodzicom i przewieziono do siedziby Kadafiego. Tam pobrano jej krew, zmierzono piersi, rozebrano i poddano zabiegom kosmetycznym. A potem wysłano do sypialni dyktatora. Jej koszmar trwał pięć lat – w tym czasie była wielokrotnie gwałcona i bita. Czasami dołączały się do nich inne nastolatki.

Źródło: Onet.pl/ps

do “Kadafi był seryjnym gwałcicielem”

  1. jacek

    nie tylko Kadafi…

  2. ROMAN

    czy to dziwne- w średniowieczu nie takie akcje miały miejsce.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.