Kalejdoskop rozrywkowy

Fot. MWMedia

Kabaret Moralnego Niepokoju
DĘBICA. „Galaktikos”, to tytuł nowego programu, z jakim w sobotę (19 bm.), o godz. 17 w Domu Kultury „Mors” wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Bilety w cenie 39 zł.

EGO-VU
MIELEC. W niedzielę (20 bm.), o godz. 18 na sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury spektakle „Mijanie” i „1,2,3,4” zaprezentuje Teatr Tańca EGO-VU z Gryfina. Występ będzie zakończeniem ogólnopolskiego festiwal tańca współczesnego w mieleckim SCK. Bilety:15 zł.

Targi pracy
MIELEC. We wtorek (22 bm.), w godz. 10-13 w Samorządowym Centrum Kultury odbędą się targi edukacji i pracy. W programie prezentacja ofert zatrudnienia, konsultacje z doradcą zawodowym, pokazy pierwszej pomocy i masażu. Wstęp wolny.

Taneczny „Pasikonik”
MIELEC. W czwartek (24 bm.), o godz. 9 na sali widowiskowej SCK rozpocznie się jubileuszowa, bo 10 edycja przeglądu zespołu tanecznych „Pasikonik 2011”. Zmagania, które zakończą się następnego dnia, można oglądać za darmo.

Mali aktorzy na start
TRZĘSÓWKA. W niedzielę (20 bm.), o godz. 16.15 na sali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół w Trzęsówce odbędzie się inauguracja XI edycji Festiwalu Teatrów, Widowisk i Przedstawień Szkolnych. Imprezę otworzą spektakle w wykonaniu małych aktorów ze szkół podstawowych w: Hadykówce, Cmolasie, Jagodniku i Trzęsówce. Wstęp wolny.

100 lat kardynała
HUTA KOMOROWSKA. W niedzielę (20 bm.), o godz. 15 w Muzeum Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej odbędzie się uroczyste otwarcie pierwszej wystawy, poświęconej temu kapłanowi z okazji jego 100 urodzin. Wstęp wolny.

„Brat naszego Boga”
DĘBICA. Spektakl na podstawie „Brata naszego Boga” autorstwa Karola Wojtyły, który przedstawia biografię Adama Chmielowskiego, znanego jako Św. Brat Albert, będzie można obejrzeć w piątek (18 bm.), o godz. 18 w DK „Mors”. Bilety: 10 zł.

Wygraj konkurs, nagraj płytę
DĘBICA. Wszystkich małych amatorów śpiewania Dom Kultury „Mors” zaprasza w środę (23 bm.) na eliminacje festiwalu piosenki dziecięcej. Główną nagrodą będzie sesja w studiu nagrań i wspólna płyta wszystkich finalistów. Wstęp wolny.

Coś dla kinomaniaków
DĘBICA. W czwartek (24 bm.), o godz. 19 kino Domu Kultury„Śnieżka” zaprasza na pokaz szortów, czyli przegląd filmów krótkometrażowych. Wstęp wolny.

Wystąpi Le Moor
KOLBUSZOWA. W sobotę w MDK(19 b.m.) o godz. 19 zaplanowano koncert rockowy z okazji 6. urodzin zespołu Le Moor. Oprócz solenizantów zagrają: Lej Mi Pół, Locust, MaDDaM, Exit i TPN25. Wjazd: 10 i 15 zł.

Irlandzkie klimaty
RZESZÓW. WDK zaprasza na koncert muzyki irlandzkiej i bretońskiej oraz pokaz irlandzkiego tańca na żywo, który odbędzie się 3 grudnia (sobota) o godz. 19 w sali widowiskowej. Bilety: 35 zł parter) i 25 zł (balkon).

Dobranocka dla dorosłych
RZESZÓW. 18 listopada o godz. 19 Muzeum Dobranocek zaprasza na spotkanie z filmem animowanym. Gościem specjalnym będzie Balbina Bruszewska, reżyserka, animatorka, dyrektor artystyczny studia Se-Ma-For w Łodzi. Spotkaniu towarzyszyć będzie projekcja filmów, dyskusja oraz smaczny poczęstunek. Wstęp wolny.

Recital wokalny
JAROSŁAW. W sobotę 19 listopada ,na scenie Centrum Kultury i Promocji wystąpią Renata Johnson i Andrzej Bednarski. Recital wokalny rozpocznie się o godz. 18.00 w sali lustrzanej. Bilety 7 zł.

Muzyka Country
JAROSŁAW. 24 listopada o godz. 18 w sali widowiskowej MOK rozpocznie się Biesiada z Muzyką Counrty. Bilety 20 zł.

Turniej Satyry
PRZEMYŚL. W sobotę (19 b.m.) listopada odbędą się „starcia” w kategoriach: kreacji słowa, muzycznej, literackiej i plastycznej. Jury wybierze też laureata nagrody„Złotej Szpili”. Turniej rozpocznie się o godz. 10 w sali widowiskowej Centrum Kulturalnego.

Koncert rocznicowy
SANOK. W sobotę(19 b.m.) listopada, o godz. 18 w klubie „Chemik Stomil – East” przy ul. Dworcowej odbędzie się uroczysty koncert z okazji 93. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz beatyfikacji Jana Pawła II. W programie: popularne pieśni i piosenki dawne oraz współczesne połączone z recytacjami w wykonaniu chóru, solistów i recytatorów „Gloria Sanociensis”.

Kultura japońska
KROSNO. RCKP zaprasza na „Jesienny powiew Japonii” – spotkanie z kulturą japońską. Odbędzie się ono 24 listopada o godz. 19. W programie m.in.: pokaz mody, prezentacja nakładania kimona, recital fortepianowy i pokaz kaligrafii. Wstęp wolny.

Spotkanie ze sztuką
KROSNO. Od 2 listopada do 2 grudnia w RCKP można oglądać wystawę malarstwa Małgorzaty Twardzik-Wilk. Spotkanie z autorką w sali wystawowej na I piętrze 2 grudnia o godz. 18.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments