Kalendarzyk sportowy

Czy Resovia będzie miała znowu powody do zadowolenia? Fot. Archiwum

PIŁKA NOŻNA
II liga: Pogoń Siedlce – Siarka Tarnobrzeg, Stal Stalowa Wola – Garbarnia Kraków, Stal Rzeszów – Concordia Elbląg, Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Resovia (wszystkie s. 17)

III liga: Chełmianka – Polonia Przemyśl (n. 17), Stal Kraśnik – Stal Sanok (n. 17), Tomasovia – Karpaty Krosno (n. 17), Stal Mielec – Orzeł Przeworsk (s. 17), Podlasie Biała Podlaska – Izolator Boguchwała (n. 15)

IV liga: Stal Nowa Dęba – Piast Tuczempy (s. 16), JKS – Sokół Sieniawa (s. 17), Pogoń Leżajsk – Przełęcz Dukla (s. 11), Strumyk Malawa – Mokrzyszów (n. 11.30), Żurawianka – Wisłok Strzyżów (s. 18), Cosmos Nowotaniec – Kolbuszowianka (n. 14)

Klasa okręgowa
Rzeszów: Dąbrówki – Stobierna (n. 16), Sonina – Błażowianka (n. 16), Wólka Niedźwiedzka – Strug (n. 16), Trzebownisko – Niechobrz (n. 11), Stal II Rz. – Medynia Głogowska (s. 11), Grodziszczanka – Rakszawa (n. 11), Górnovia – Przybyszówka (n. 17), Zaczernie – Głogovia (n. 14)

Dębica: Czarnovia – Pustków (n. 17), Lechia – Wiśniowa (s. 17), Wielopole Skrzyńskie – Czermin (s. 17), Wisłoka – Kamionka (s. 17), Dzikowiec – Radomyślanka (n. 17), Raniżovia – Brzostowianka (n. 17), Kolbuszowa Dolna – Wola Mielecka (s. 17), Ropczyce – Igloopol (s. 17)

Krosno: Besko – Korczyna (n. 16.30), Skołyszyn – Pisarowce (n. 15), Rymanów – Jedlicze (s. 16.30), Iwonicz – Strachocina (s. 16.30), Rogi – Uherce (n. 16.30), Grabowianka – Przysietnica (n. 15), Głowienka – Baligród (n. 16.30), Ustrzyki Dolne – Targowiska (n. 15)

Jarosław: Grzęska – Kańczuga (s. 16), Polonia II – Lubaczów (s. 17), Skołoszów – Wiązownica (s. 17), Stubno – Gniewczyna (n. 16), Miękisz Nowy – Pruchnik (n. 17), Wólczanka – Roźwienica (n. 17), Rokietnica – Radymno (n. 17), Laszki – Czuwaj (n. 17)

Stalowa Wola: Skopanie – Jastkowice, Podwolina – Jeżowe, Wielowieś – Nisko, Dąbrowica – Tłoki, Wrzawy – Rudnik, Zarzecze – Ździary, Grębów – Pysznica, Kamień – Kłyżów (wszystkie n. 16)
PIŁKA RĘCZNA
Superliga: Tauron Stal Mielec – Powen Zabrze (pt. 19)

FUTBOL AMERYKAŃSKI
PLFA2: Globinit Ravens Rzeszów – Devils B Wrocław (s. 14 – stadion Crasnovii)

ŻUŻEL
Enea Ekstraliga: PGE Marma Rzeszów – Unia Leszno (n. 18.15)

II liga: KSM Krosno – Victoria Piła (n. 15)

SIATKÓWKA
Integracyjna Olimpiada Siatkówki Rodzinnej Memoriał im. A. Rajzera (s. 9, sala sportowa II LO w Rzeszowie przy ul. Jałowego 22.). Podkarpackie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej zaprasza rodziców i dzieci do 16 roku życia.

 

Skomentuj

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.