Kalendarzyk sportowy

Fot. Wit Hadło
Fot. Wit Hadło

PIŁKA NOŻNA KOBIET
II liga: Bronowianka Kraków – Sokół Kolbuszowa Dln. (n. 11), AZS UJ II Kraków – Resovia (n. 15)

PIŁKA NOŻNA
II liga: Stal Mielec – Radomiak (n. 14), Stal St. W. – Siarka Tarnobrzeg (s. 15), Znicz Pruszków – Stal Rzeszów (s. 18)

III liga: Stal Kraśnik – Stal Sanok (n. 15), Polonia Przemyśl – Omega Stary Zamość (s. 16), Avia Świdnik – Sokół Sieniawa (s. 14), Izolator Boguchwała – JKS 1909 Jarosław (n. 11), Orzeł Przeworsk – Tomasovia (s. 15), Podlasie Biała Podlaska – Karpaty Krosno (s. 15)

IV liga: Mokrzyszów – Strumyk Malawa (n. 11.30), Przełęcz Dukla – Pogoń Leżajsk (n. 14), Crasnovia – Cosmos Nowotaniec (s. 11), Jedność Niechobrz – Wisłoka Dębica (s. 15), Rzemieślnik Pilzno – Kolbuszowianka (n. 15), Pisarowce – Wólczanka Wólka Pełkińska (s. 14), Sokół Nisko – Wisłok Strzyżów (n. 15), Stal Nowa Dęba – Czarni 1910 Jasło (s. 12)

Klasa okręgowa
Rzeszów: Stal II Rzeszów – Dąbrówki (n. 17), Włókniarz Rakszawa – Strug Tyczyn (n. 15), Stobierna – Dynovia (n. 14), Resovia II – Piast Nowa Wieś (n. 11), Sawa Sonina – Sokół Sokołów Małopolski (s. 15), Astra Medynia Głogowska – Iskra Jawornik Polski (n. 15), Głogovia – Grodziszczanka (s. 16), Przybyszówka – Trzebownisko (n. 11)

Dębica: Tempo Cmolas – Radomyślanka (n. 12), Brzostowianka – Start Wola Mielecka (n. 15), Victoria Czermin – Zryw Dzikowiec (n. 11), Wisłok Wiśniowa – Pogórze Wielopole Skrzyńskie (n. 14), Igloopol Dębica – Monis Bielowy (pt. 16), Błękitni Ropczyce – Czarni Trześń (s. 15), Sokół Kolbuszowa Dolna – Chemik Pustków (s. 15), Raniżovia – Lechia Sędziszów Małopolski (n. 15)

Krosno: Bieszczady Ustrzyki Dolne – Start Rymanów (n. 15.30), Szarotka Uherce – Orzeł Bieździedza (n. 15.30), Płomień Zmiennica – Przełom Besko (n. 15.30), Iwonka Iwonicz – Leśnik Baligród (s. 15.30), Sanovia Lesko – Wisłoka Nowy Żmigród (n. 15.30), Partyzant Targowiska – Nafta Jedlicze (n. 15), Skołyszyn – Iskra Przysietnica (n. 13.30), Grabowianka – Górnik Strachocina (n. 15)

Jarosław: Czuwaj Przemyśl –  Start Pruchnik (s. 15), Kańczuga – Pogórze Rokietnica (s. 15.30), Huragan Gniewczyna – Żurawianka (n. 15), Pogoń/Sokół Lubaczów – Granica Stubno (n. 15), Błękitni Grzęska – Wiązownica (n. 15), Santos Piwoda – Skołoszów (n. 15), Płomień Morawsko – Kisielów (n. 15), Wesoła Zadąbrowie – Radymno (n. 15)

Stalowa Wola: Bukowa Jastkowice – Ździary (n. 15), Słowianin Grębów – Sokół Kamień (n. 15), San Wrzawy – Wisan Skopanie (n. 15), Rotunda Krzeszów – Tłoki Gorzyce (n. 15), Wielowieś – Unia Nowa Sarzyna (n. 14), Sparta Jeżowe – Olimpia Pysznica (n. 15), Podwolina – Unia Skowierzyn (n. 15), Rzeczyca Długa – Orzeł Rudnik (n. 15)

SIATKÓWKA
PLS: Asseco Resovia – BBTS Bielsko-Biała (pt. 16)

I liga kobiet: Murowana Goślina – Developres Rzeszów (s. 17.30), Wisła Kraków – Karpaty Krosno (n. 17.30)

Młoda Liga: Asseco Resovia – Lotos Trefl Gdańsk (pt. 19 – hala Podpromie)

KOSZYKÓWKA
TBL: Rosa Radom – Stabill Jezioro Tarnobrzeg (s. 18)

I liga mężczyzn: WKK Wrocław – Sokół Łańcut (s. 17), MCKiS Jaworzno – MOSiR Krosno (s. 20)

I liga kobiet: AZS Uniwersytet Rzeszowski – Lider Swarzędz (s. 18 – hala ROSiR)

PIŁKA RĘCZNA
Superliga: Piotrkowianin – Stal Mielec (s. 18)

I liga: ŚKPR Świdnica – Czuwaj Przemyśl (s. 18)

HOKEJ
PHL: Polonia Bytom – Ciarko PBS Bank KH Sanok (pt. 18), Podhale Nowy Targ – Ciarko PBS Bank KH Sanok (n. 18)

FUTSAL
I liga: Jedynka Niemodlin – Heiro Rzeszów (n. 19)

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments