Kalendarzyk sportowy

Fot. Archiwum

PIŁKA NOŻNA KOBIET
II liga: Moravia – Sokół Kolbuszowa Dolna (n. 15.30)
III liga: Wanda II Kraków – Resovia (s. 14)

PIŁKA NOŻNA
II liga: Stal Stalowa Wola – Resovia (s. 17), Motor Lublin – Siarka Tarnobrzeg (s. 17), Stal Rzeszów – Znicz Pruszków (s. 17).

III liga: Avia Świdnik – Karpaty Krosno (s. 16), Stal Mielec – Lublinianka (s. 17), Izolator Boguchwała – Czarni Jasło (n. 11), Stal Kraśnik – Polonia Przemyśl (n. 16), Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Sanok (n. 16), Podlasie Biała Podlaska – Orzeł Przeworsk (n. 17)

IV liga: Rzemieślnik – Piast (n. 17), JKS – Stal (s. 17), Pogoń – Sokół (n. 17), Strumyk – Resovia II (n. 11.30), Żurawianka – Przełęcz (s. 18), Cosmos – Mokrzyszów (n. 14), Kolbuszowianka – Wisłok (n. 17)

Klasa okręgowa
Rzeszów: Rakszawa  – Głogovia (n. 16), Medynia Głogowska – Zaczernie (n. 16), Niechobrz – Górnovia (s. 17), Tyczyn – Grodziszczanka (s. 11.30), Błażowianka – Stal II Rz. (n. 16), Stobierna – Trzebownisko (n. 17), Dynovia – Wólka Niedźwiedzka (n. 17), Dąbrówki – Sonina (s. 17)

Dębica: Lechia – Pustków, Wielopole Skrzyńskie – Czarnovia, Wisłoka – Wiśniowa, Kolbuszowa Dolna – Radomyślanka, Błękitni – Brzostowianka, Igloopol – Wola Mielecka, Dzikowiec – Czermin, Raniżovia – Kamionka (oba n. 17)

Krosno: Iwonicz – Pisarowce (s. 16.30), Partyzant – Skołyszyn (n. 15), Strachocina – Przysietnica (n. 11), Jedlicze – Baligród (n. 11), Uherce – Ustrzyki Dolne (n. 16.30), Besko – Głowienka (n. 16.30), Rogi – Grabowianka (s. 17), Rymanów – Korczyna (n. 16.30)

Stalowa Wola: Skopanie – Podwolina (s. 14), Wielowieś – Jastkowice (n. 16), Dąbrowica – Jeżowe (s. 16), Wrzawy – Nisko (n. 16), Zarzecze – Gorzyce (s. 17), Grębów – Rudnik (n. 16), Kamień – Ździary (s. 17), Kłyżów – Pysznica (n. 17)

Jarosław: Wólczanka – Pruchnik (s. 11), Polonia II – Kańczuga (s. 17), Lubaczów – Czuwaj (s. 17), Stubno – Skołoszów (n. 16), Miękisz Nowy – Wiązownica (n. 17), Rokietnica – Gniewczyna (n. 17), Roźwienica – Grzęska (n. 17), Laszki – Radymno (n. 17)

PIŁKA RĘCZNA
Superliga: Stal Mielec – Piotrkowianin (s. 19.15; o 5 miejsce), Czuwaj Przemyśl – Miedź Legnica (s. 20).

Skomentuj

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.