Kary za szybką jazdę na osiedlach

PODKARPACIE. Od 14 maja policjanci będą mogli nakładać mandaty na drogach wewnętrznych.

Od 14 maja właściciele dróg wewnętrznych będą mogli ustawiać na nich znaki z napisem “Strefa ruchu”. To upoważni policję do nakładania mandatów w przypadku, gdy kierowca jeżdżąc po osiedlu przekroczy dozwoloną prędkość.

Za kilka dni policjanci będą mogli karać kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego nie tylko na drogach publicznych, ale też na ulicach osiedlowych. Dotąd nie można było ukarać kierowcy jadącego po osiedlu, nawet gdy nie miał zapiętych pasów, jechał bez dokumentów lub nie miał włączonych świateł.

Więcej w Super Nowościach.

Mariusz Andres

do “Kary za szybką jazdę na osiedlach”

 1. roman

  Ty znawca- przyjacielu- nie wiem kto donosi na warneńczyka- mieszkam na wilkowyi 14 lat a w rzeszowie ponad 60 – może ty stary i masz zwidy- sam spadaj na drzewo do lasu jak jesteś taki mądry a może synek masz jeszcze mleko pod nosem to naucz się kultury i obycia towarzyskiego,bo pouczasz innych a sam jesteś cienki.

 2. ZNAWCA

  NA WARNENCZYKA MIESZKAJA NAJWIEKSI KONFIDENCI W RZESZOWIE DONASZACY WSZEDZIE GDZIE SIE TYLKO DA.STARE DZIADKI IDA DO DZIADKA DONOSIC.JAK CHCESZ MIEC SPOKOJ TO DO LASU!
  NAJGORSI LUDZIE W RZESZOWIE.!

 3. michał

  tak to bedzie kolejny martwy ,h he

 4. roman

  super sprawa bo matolstwo jak dorwało się do fury to uznaje jeden pedał- na w.warneńczyka założyli już na odcinku 700 metrów 3 progi zwalniające i ustawili znaki że jest główna w stosunku do saskie j i zygmunta starego – i co super trasa do sprawdzania ile fura wydusi – na razie nikt jeszcze nie zginął – może teraz od 14-maja coś się zmieni – oby to nie był kolejny martwy przepis.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.