Kary za szybką jazdę na osiedlach

PODKARPACIE. Od 14 maja policjanci będą mogli nakładać mandaty na drogach wewnętrznych.

Od 14 maja właściciele dróg wewnętrznych będą mogli ustawiać na nich znaki z napisem “Strefa ruchu”. To upoważni policję do nakładania mandatów w przypadku, gdy kierowca jeżdżąc po osiedlu przekroczy dozwoloną prędkość.

Za kilka dni policjanci będą mogli karać kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego nie tylko na drogach publicznych, ale też na ulicach osiedlowych. Dotąd nie można było ukarać kierowcy jadącego po osiedlu, nawet gdy nie miał zapiętych pasów, jechał bez dokumentów lub nie miał włączonych świateł.

Więcej w Super Nowościach.

Mariusz Andres

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
roman
roman
9 lat temu

Ty znawca- przyjacielu- nie wiem kto donosi na warneńczyka- mieszkam na wilkowyi 14 lat a w rzeszowie ponad 60 – może ty stary i masz zwidy- sam spadaj na drzewo do lasu jak jesteś taki mądry a może synek masz jeszcze mleko pod nosem to naucz się kultury i obycia towarzyskiego,bo pouczasz innych a sam jesteś cienki.

ZNAWCA
ZNAWCA
9 lat temu

NA WARNENCZYKA MIESZKAJA NAJWIEKSI KONFIDENCI W RZESZOWIE DONASZACY WSZEDZIE GDZIE SIE TYLKO DA.STARE DZIADKI IDA DO DZIADKA DONOSIC.JAK CHCESZ MIEC SPOKOJ TO DO LASU!
NAJGORSI LUDZIE W RZESZOWIE.!

ukash
ukash
9 lat temu
Reply to  ZNAWCA

co ty smrodzie wiesz o konfidencji, 30 lat temu to sie dzialo

michał
michał
9 lat temu

tak to bedzie kolejny martwy ,h he

roman
roman
9 lat temu

super sprawa bo matolstwo jak dorwało się do fury to uznaje jeden pedał- na w.warneńczyka założyli już na odcinku 700 metrów 3 progi zwalniające i ustawili znaki że jest główna w stosunku do saskie j i zygmunta starego – i co super trasa do sprawdzania ile fura wydusi – na razie nikt jeszcze nie zginął – może teraz od 14-maja coś się zmieni – oby to nie był kolejny martwy przepis.