Kasjerka z rodziną okradała sklep

Fot. Archiwum

RZESZÓW. Policjanci odzyskali blisko 250 skradzionych przedmiotów.

Policjanci zatrzymali trzy osoby, które w ciągu ostatnich kilku miesięcy kradły w jednym z rzeszowskich sklepów samoobsługowych na osiedlu Baranówka. Wśród zatrzymanych jest 48-letnia kasjerka okradanego sklepu. Zamieszani w ten proceder są m.in. mąż, syn, synowa i siostra kasjerki oraz inne osoby z jej najbliższej rodziny.

– O kradzieżach w jednym z rzeszowskich sklepów, policjanci z komisariatu na Baranówce zostali powiadomieni przez jego kierownika. Początkowo wydawało się, że są to nadużycia związane z kartą lojalnościową. Szybko jednak okazało się, że chodzi o kradzieże dokonywane przez kilka osób – mówi podkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy rzeszowskiej policji.

Osoby te przychodziły z zakupami przez linie kas, płacąc za kilka pełnych toreb z zakupami maksymalnie kilkanaście złotych. Po przeglądnięciu paragonów oraz zapisów monitoringu ustalono, że do takich sytuacji dochodziło zawsze przy kasach obsługiwanych przez tą samą kasjerkę. Podczas przeszukania mieszkania 48-latki, policjanci znaleźli dużą ilość artykułów spożywczych i gospodarczych. Za „rodzinny” interes wszystkim uczestnikom grozi nawet 5 lat więzienia.

ga

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rzeszowiak
rzeszowiak
9 lat temu

Po to sa zamontowane za granica kamery nad kasami.