Katarzyna Pakosińska: – Stałam się odważniejsza

Fot. MWMedia

Życie Katarzyny Pakosińskiej niespodziewanie nabrało tempa. Udział w “Tańcu z Gwiazdami”, niedługo własny rozrywkowy program telewizyjny, powstająca książka o Gruzji plus codzienna rola mamy to spore wyzwanie. Jak przyznaje artystka, zmiany życiowe pociągnęły też za sobą zmiany… w szafie.

– Coś ślicznego dzieje się w moim życiu – twierdzi Pakosińska. – Stałam się odważniejsza, bardziej wyrazista – przyznaje.

Co ciekawe, zaowocowało to u niej… zakupem czarnych skórzanych rurek. – To, co zakładam na siebie ma duży wpływ na mój nastrój danego dnia. Założenie w słabszy dzień czarnej skóry sprawia, że głowa idzie do góry – śmieje się.

Jak przyznaje, kompletnie przemeblowała swoja garderobę począwszy od bielizny, na czapkach kończąc. – To dziwna sprawa, ale nagle w mojej szafie pojawiło się więcej spodni. Doszło też więcej kolorów. Dawniej moje stroje były głównie czarno-beżowe, a teraz pojawiły się róże, fiolety i granaty; co pewnie też jest odzwierciedleniem tego, co się wokół mnie dzieje – twierdzi była gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju.

PAPLife, anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments