Katarzyna W. ma wrócić do aresztu

KATOWICE. Katarzyna W., podejrzana o zamordowanie swojej półrocznej córki Magdy, ma wrócić do aresztu.

Tak postanowił wczoraj katowicki Sąd Rejonowy, który uwzględnił wniosek prokuratury w tej sprawie. Za kobietą zostanie rozesłany list gończy. Śledczy uznali, że kobieta utrudnia prowadzone przeciwko niej postępowanie. Nie stawia się na dozór policyjny i ignoruje kierowane do niej wezwania.

Miejsce pobytu Katarzyny W. nie jest znane. Jej matka oficjalnie zgłosiła policjantom 5 listopada zaginięcie córki. Twierdzi, że ostatni raz widziała ją 12 października – tego dnia właśnie podejrzana ostatni raz zgłosiła się w komisariacie, w ramach dozoru policyjnego.

Interia.pl

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Ambrożymarika Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ambroży
Gość
Ambroży

POdobnie na ” niedoszłym zamachu na prezydenta i Sejm” i całej powieści ABW swoją przyszłość buduje obóz palikociarni z Dębskim i Kabacińskim na czele. Jakby ktoś do tego zacytował z przeszłości wszystkie cytaty dostępne w mediach , Palikota można by na podstawie tych poszlak powiesić po jednej rozprawie za symbol ojca nienawiści?. Na szczęście jeszcze nie wszyscy w Polsce zwariowali?. Co dotyczy „matki Madzi” oraz detektywa Rutkowskiego to temat zapewne posłuży do napisania serialu tasiemca w stylu „Dynastii”.

marika
Gość
marika

Komu i czemu służy temat „matka Madzi”? Robi się już jak Chuck Norris – wszędzie jej pełno. Tylko patrzeć jak wystąpi w reklamie, albo innym tańcu czy śpiewie. Przecież ma talent dziewczyna.
Czy mediom zależy na oswojeniu ludzi ze złem? To nic, że jest podejrzana o zabójstwo swojego dziecka – ale jest medialna i wykorzystujemy to Panowie i Panie. Takie czasy.