Katarzyna W. ma wrócić do aresztu

KATOWICE. Katarzyna W., podejrzana o zamordowanie swojej półrocznej córki Magdy, ma wrócić do aresztu.

Tak postanowił wczoraj katowicki Sąd Rejonowy, który uwzględnił wniosek prokuratury w tej sprawie. Za kobietą zostanie rozesłany list gończy. Śledczy uznali, że kobieta utrudnia prowadzone przeciwko niej postępowanie. Nie stawia się na dozór policyjny i ignoruje kierowane do niej wezwania.

Miejsce pobytu Katarzyny W. nie jest znane. Jej matka oficjalnie zgłosiła policjantom 5 listopada zaginięcie córki. Twierdzi, że ostatni raz widziała ją 12 października – tego dnia właśnie podejrzana ostatni raz zgłosiła się w komisariacie, w ramach dozoru policyjnego.

Interia.pl

do “Katarzyna W. ma wrócić do aresztu”

  1. Ambroży

    POdobnie na ” niedoszłym zamachu na prezydenta i Sejm” i całej powieści ABW swoją przyszłość buduje obóz palikociarni z Dębskim i Kabacińskim na czele. Jakby ktoś do tego zacytował z przeszłości wszystkie cytaty dostępne w mediach , Palikota można by na podstawie tych poszlak powiesić po jednej rozprawie za symbol ojca nienawiści?. Na szczęście jeszcze nie wszyscy w Polsce zwariowali?. Co dotyczy „matki Madzi” oraz detektywa Rutkowskiego to temat zapewne posłuży do napisania serialu tasiemca w stylu „Dynastii”.

  2. marika

    Komu i czemu służy temat „matka Madzi”? Robi się już jak Chuck Norris – wszędzie jej pełno. Tylko patrzeć jak wystąpi w reklamie, albo innym tańcu czy śpiewie. Przecież ma talent dziewczyna.
    Czy mediom zależy na oswojeniu ludzi ze złem? To nic, że jest podejrzana o zabójstwo swojego dziecka – ale jest medialna i wykorzystujemy to Panowie i Panie. Takie czasy.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.