Kate Winslet przeciwko operacjom plastycznym

To, że Kate Winslet uwielbia swoje krągłości, nie jest żadną nowością. Aktorka postanowiła jednak iść o krok dalej i aktywnie sprzeciwić się ciążącej na kobietach Hollywood (i nie tylko) presji pięknego wyglądu.

Gwiazda wraz z koleżankami po fachu, Emmą Thompson i Rachel Weisz, uformowały Brytyjską Ligę Przeciwko Operacjom Plastycznym. – Nigdy się temu nie poddam. To jest w sprzeczności z moimi wartościami, ze sposobem, w jaki wychowali mnie rodzice i tym, co uważam za naturalne piękno – oznajmiła 35-letnia Winslet.

Chociaż niechęć Winslet, Weisz i Thompson do pójścia pod nóż nie podlega dyskusji, ich “liga” ma być bardziej sposobem na krytykę dyskryminacji ze względu na wiek niż prawdziwą organizacją. – Jestem aktorką i nie chcę, aby moja twarz była sparaliżowana i niezdolna do wyrażania emocji – wyjaśniła gwiazda filmu “Lektor”. – Nie mam zamiaru eksperymentować z własnym ciałem. Żyjemy w czasach, w których najbardziej liczy się młodość i każdy w wieku 60 lat ma wyglądać na 30 – dodała 52-letnia Thompson.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.