Katolicy zamanifestowali swoje poparcie dla TV Trwam. ZDJĘCIA

Fot. Wojciech Preisner

RZESZÓW. Mimo dokuczającego mrozu, w proteście przeciwko dyskryminacji telewizji Trwam na tzw. multipleksie wzięło udział kilkaset katolików z całej diecezji rzeszowskiej. Przynieśli ze sobą biało-czerwone flagi oraz transparenty z hasłami poparcia dla mediów o. Rydzyka.

Po mszy świętej, około godziny 13 przemaszerowali z Placu Farnego pod Urząd Wojewódzki na ul. Grunwaldzkiej, gdzie odbyła się manifestacja.

ZOBACZ ZDJĘCIA!

- To jest chichot historii, że po blisko 32 latach od momentu powstania Solidarności, znów musimy się upominać o dostęp do mediów publicznych – przemawiał do zebranych poseł PiS Andrzej Szlachta Po odśpiewaniu hymnu oraz odczytaniu treści petycji do wojewody podkarpackiego manifestanci, przy okrzykach „Hańba” i „Prawda musi wygrać”, weszli do budynku Urzędu Wojewódzkiego. W środku wysłuchali przemówienia prof. B. Fleszara, wręczyli petycję wojewodzie podkarpackiemu, a na koniec odśpiewali rotę.

Więcej w Super Nowościach

Arkadiusz Rogowski

do “Katolicy zamanifestowali swoje poparcie dla TV Trwam. ZDJĘCIA”

 1. katolik

  Panu Szlachcie i Fleszarowi już dziękujemy

  wierzący Katolik

 2. Ciekawe...

  Mamy demokrację! Można spokojnie „olać” 3-4 mln. ludzi słuchających Radia Maryja i oglądających TV Trwam. To tak jakby „olać” całą Litwę…
  Pozdrawiam tych co głosowali na PO ;-)

 3. xyz

  Nic nie rozumiem. To w końcu jak jest ? Siedzi na milionach i jeździ maybachem czy jest biedny jak mysz kościelna z długami… ;-)

 4. ks_bzdeciarz

  ot zjechała sie ciemnota z podkarpacia

 5. waldi

  katole w tym kraju to banda terrorystow skutecznie otumanianych przez takich spryciarzy jak rydzyk. kosciol traci przez swoja nietolerancje jeszcze tylko ludzie starsi na zasadzie jak trwoga to do boga wspieraja ich kasa. mlodziez juz dawno kler ma w glebokim powazaniu i nie oplaca dla nich abonamentu. coraz mniej ksiezy z powolania a tylko chciwych chlopow w czarnych sukniach ktorzy tak samo pragna alkoholu i kobiet jak cywile. tylko cywil musi na to zapracowac a ksiezulo wyciaga lape po kase emerytow. trwajcie dalej moi mili katolicy

 6. katolik

  Jak to jest? Tu się domagają telewizji, a Rydzyk siedzi w Chicago i codziennie napastuje polonię o datki finansowe bo ma długi. To na telewizję będzie miał?!

 7. Historia

  Chi chi chi!

 8. Paweł nie katolik

  pies ich trącał

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.