- Super Nowości - http://supernowosci24.pl -

Katy Perry leci w kosmos

Posted By mpp On 5 kwietnia 2011 @ 15:39 In Rozmaitości | No Comments

Gwiazda pop Katy Perry już nie może się doczekać swojej kolejnej podróży. Trzeba przyznać, że będzie to niecodzienna wyprawa. Piosenkarka i jej mąż Russell Brand polecą razem… w kosmos.

Perry zarezerwowała swojemu mężowi bilet na tę ekscytującą podróż z okazji jego 35. urodzin i ma zamiar wyruszyć w nią razem z nim. Para skorzysta z usług firmy Virgin Galactic, należącej do brytyjskiego miliardera Richarda Bransona i oferującej komercyjne loty w kosmos. Za bilet na taką wycieczkę trzeba zapłacić 200 tys. dolarów.

Piosenkarka i brytyjski komik nie wybrali jeszcze konkretnej daty lotu ze względu na ich napięte grafiki. 27-letnia Perry już marzy jednak o tej niezwykłej przygodzie. – Jest grupa ludzi, którzy pracują z Richardem Bransonem nad lotami kosmicznymi Virgin i na urodziny Russella postanowiłam sprawić mu taki lot. Pomyślałam sobie: “co mogę mu dać? Doświadczył już chyba wszystkiego na tym świecie, ale nie był jeszcze w kosmosie!”. To będzie naprawdę niesamowite. Taka wycieczka trwa kilka godzin – dodała Perry.

PAP, bez


Article printed from Super Nowości: http://supernowosci24.pl

URL to article: http://supernowosci24.pl/katy-perry-leci-w-kosmos/

Prawa autorskie © 2011 Super Nowości. Wszelkie prawa zastrzeżone.