Kayah w jury “The Voice”

Kayah, Ania Dąbrowska, Andrzej Piaseczny oraz Adam Darski będą trenerami uczestników biorących udział w nowym show TVP2 “The Voice of Poland. Najlepszy głos”.

Program wystartuje na antenie TVP2 3 września br. W ub. czwartek zakończył się internetowy casting do tego programu. Kolejnym etapem będą “Przesłuchania w ciemno”, odbywające się w studio telewizyjnym. W czasie przesłuchań trenerzy są odwróceni tyłem do sceny, na której prezentują się uczestnicy show. Jeśli jakiś występ się im spodoba, odwracają się przodem do sceny. Jeśli odwróci się więcej niż jeden juror, uczestnik show samodzielnie wybiera osobę, która zostanie jego trenerem. Każdy z trenerów będzie opiekował się docelowo 12 uczestnikami.

Potem odbędzie się “Bitwa”, podczas której uczestnicy show będą walczyć w duetach z kolegami z tego samego zespołu. Trenerzy zdecydują, który z ich podopiecznych opuści program. Z kolei w “Dogrywce” poznamy finalną grupę 20 uczestników, którzy wezmą udział w odcinkach na żywo. Zwycięzca otrzyma kontrakt płytowy.

Opr. bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments