Kazadi i Urbańska będą kręcić w USA

Patrycia Kazadi

Patrycia Kazadi i Natasza Urbańska lecą do Los Angeles. Gwiazdy będą nagrywać teledyski w ramach projektu Poland… Why Not?!”.

“Poland Why Not?!” to autorski projekt mający na celu wypromowanie za granicą polskiego artysty poprzez umożliwienie mu współpracy ze światowej sławy kompozytorami i producentami.

Gwiazdami, które dostały szansę na promocję, są Partycia Kazadi i Natasza Urbańska, z którymi już pracują światowej sławy producenci muzyczni – Jim Beantz i Robert Hoffman.
Kazadi wybrała już osiem tancerek do swojego klipu “Go Crazy”, który w sierpniu kręcony będzie w Los Angeles. – Castingi odbyły się bardzo szybko. Przyszło dużo fajnych osób. Wybrałam charakterystyczne dziewczyny, które mają fajną energię i dobrze tańczą – powiedziała.

- Lecę do Los Angeles już 7 sierpnia. Będę tam cały miesiąc, bo połączyłam pracę nad teledyskiem z wakacyjnym wyjazdem. Mój klip będzie energetyczny i klubowy – zapowiedziała Kazadi, która do projektu “Poland… Why Not?!” została zaproszona już w 2009 r.
Od tamtej pory Patricia pracowała ze światowej sławy producentami. – To dla mnie fajna i rozwijająca przygoda. Nie chodzi już nawet o zrobienie kariery w Stanach, bo to jest bardzo trudne, ale sama możliwość podróżowania i pracowania z takimi ludźmi jest czymś niesamowitym – powiedziała Patricia.

Natasza Urbańska wybrała do swojego teledysku pięć tancerek, a do Los Angeles wyjeżdża 14 sierpnia.

Premiera dwóch pierwszych singli w wykonaniu Nataszy Urbańskiej i Patrycji Kazadi planowana jest na 1 września. Płyta “Poland…Why Not?!” ukaże się na rynku dwa tygodnie później.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.