Każdy z nas może pomóc

Fot. Fundacja siepomaga.pl

– Nasza córeczka musi przejść pilną, skomplikowaną operację w Rzymie. Jej termin został wyznaczony już na 23 września! Mamy krytycznie mało czasu (operacja kosztuje 430 tys. zł, a zebrano blisko 352 tys. zł). Bez Waszej pomocy nie damy rady. Każda wpłata i każda minuta się liczy! Prosimy o pomoc. Nawet drobna wpłata ma znaczenie. Inaczej Renia straci swoją szansę. Dla niej ostatnią… – piszą na Facebooku Iwona i Tomasz, rodzice Reni.

Walka rodziców o życie córeczki zaczęła się styczniu 2018 roku, kiedy wykryto u niej złośliwy guz mózgu. W wyniku nieudanej operacji, która okazała się klęską, sprawne do tej pory dziecko zostało brutalnie okaleczone. Renia przeszła porażenie czterokończynowe, reanimację po przemieszczeniu się rurki tracheotomijnej, odmę, zatrzymanie pracy układu pokarmowego, problem ze wzrokiem… Nasza córeczka każdego dnia poświęca mnóstwo sił i energii na ćwiczenia, walcząc z determinacją o utraconą jakość życia i powrót do dzieciństwa, które odebrał nowotwór i ciężkie leczenie. Ale teraz zagraża jej coś, z czym nie poradzi sobie bez natychmiastowej pomocy piszą rodzice na stronie „Renia walczy z rakiem”. Zniekształcenie kręgosłupa, które powstało w trakcie i z powodu leczenia spędza nam sen z powiek. Lekarze nas popędzają, nie mamy czasu. Bez operacji w ciągu roku Renia będzie sparaliżowana. Ryzyko operacyjne jest ogromne – rozciąga się od ograniczenia ruchomości głowy aż do śmierci. Ale nie mamy wyjścia – dla naszej córki operacja to jedyna szansa.

am

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ks. PedofilmaniekByły alumn Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Były alumn
Gość
Były alumn

Ze względu na niskie dochody, jeśli nie jesteś w stanie zarobić wystarczającej ilości gotówki, aby wypełnić codzienne problemy z gotówką, powinieneś uzyskać pomoc zewnętrzną od ORGANIZACJI Charytatywnych. W Kościele Katolickim jako że jesteśmy jego członkami takie organizacje jak CARITAS i podobne organizacje, oraz każda parafia MA OBOWIĄZEK KATOLICKI opieki nad swoimi członkami w parafii. Parafia to nie tylko przyjemność zbierania kasy od wiernych, ale też OBOWIĄZKI które muszą kapłani i Rada Prafialna wykonywać względem wiernych ! Zwróć się o pomoc do swojej PARAFI która MUSI ci tej pomocy udzielić. Jeżeli nie będą się wywiązywali ze swoich obowiązków zgłoś tą sprawę… Czytaj więcej »

maniek
Gość
maniek

Głupi jesteś jak but. Na pewno się dozbiera do pełnej kwoty. Powodzenia!

ks. Pedofil
Gość
ks. Pedofil

Jakie to uczciwie zarobione pieniądze mają te święte próżniaki i nieroby, którzy robią ten „chleb” co to dupa rodzi?! Wyłudzone od Skarbu Państwa lub kradzione (np. Amber Gold), ale takie od razu „idą na chwałę bożą”! Mistrzowie rozdawania nie swojego!