Kevin Aiston uczył jak wezwać strażaków

Nauczycielem na środowym spotkaniu był nie tylko Kevin, ale i...5 - letnia Oliwka, która dawała wskazówki jak poprawnie wykonać piosenkę

ŁAŃCUT. Gwiazda programu „Europa da się lubić” w podkarpackich przedszkolach

– Hallo, hallo czy tu straż pożarna? Pali się nasze przedszkole – takie wezwanie w ustach najmłodszych można było usłyszeć w rzeczywistości. Na szczęście była to tylko zabawa z Kevinem Aistonem, który uczył podkarpackich przedszkolaków na jaki numer zadzwonić gdy się pali i co powiedzieć gdy potrzebujemy pomocy. Podczas wizyty showmana i strażaka zarazem maluchy poćwiczyły także znajomość angielskiego. Niezwykły gość tak podbił malutkie serca, że z ogromnym żalem mówiły mu „goodbye”.

To nie pierwsza wizyta gwiazdy programu „Europa da się lubić” w podkarpackich przedszkolach. – Kevin Od 2007 roku aktywnie uczestniczy w spotkaniach z najmłodszymi, które organizuje Centrum Edukacji ATUT – mówi Grażyna Wolanin, Dyrektor Regionalny Centrum.

Tańce z burmistrzem

– Nos na końcu, na końcu – tłumaczy 5 – letnia Oliwka ciągnąc za rękaw ubranego w strażacki strój z polskim orłem na ramieniu Kevina Aistona. Najbardziej znany Anglik wspólnie z dziewczynką i jej kolegami z łańcuckiego Przedszkola n 2 wspólnie śpiewali po polsku i angielsku wesołe piosenki wskazując o jakich częściach ciała mowa. Do zabawy włączyli nawet goszczącego z wizytą burmistrza miasta. Obaj panowie dali radę!

Niezwykłe podejście do dzieci

Jednak na zabawie się nie skończyło, bo Kevin zdradził najmłodszym tajniki strażackiego zawodu, który wykonuje na co dzień, oraz nauczył jak poprawnie wezwać straż pożarną. Maluchy były pod ogromnym wrażeniem niezwykle sympatycznego i roześmianego gościa. Jak zdradziła pani dyrektor, przeżywały wizytę już od poprzedniego dnia.

Sympatyczny Anglik, o niezwykłym podejściu do dzieci, tłumaczy to… praktyką. – Mam trzy córki, więc wiem co to znaczy – śmieje się. Wczoraj odwiedził nie tylko Łańcut, ale także Palikówkę oraz Głogów Małopolski.

Co nowego u Kevina Aistona przeczytacie Państwo w poniedziałkowym numerze Super Nowości.

Aneta Jamroży

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments