Kibice walczą o „żurawia”

Fot. Wit Hadło

ŻUŻEL. Do naszej redakcji dotarł list kibiców żużlowych, w którym apelują oni o powrót logo Stali Rzeszów na kevlary żużlowe, w jakich będą występować rzeszowscy żużlowcy w sezonie 2012.

- Jesteśmy otwarci na propozycje kibiców, ale na ten moment nie jestem w stanie powiedzieć jaką decyzję podejmie Pani Prezes w tej kwestii – to oficjalne stanowisko jakie dotarło do naszej redakcji od Katarzyny Zielińskiej, specjalisty ds. reklamy i sponsoringu Marma Polskie Folie Sp. z o.o. Wg jej zapewnień, pomysł kibiców w najbliższych dniach będzie rozpatrywany.

LIST KIBICÓW (zachowana pisownia oryginalna)

Dotyczy : umieszczenia herbu ZKS STAL na kewlarach rzeszowskich żużlowców.

Od lat kibicujemy i nadal kibicować będziemy naszej ukochanej drużynie żużlowej, niezależnie od tego jak ona się nazywa. Na sercu leżą nam zarówno jej dobre wyniki, jak też i kultywowanie tradycji rzeszowskiego żużla. Aby jednak podkreślić długoletnią historię oraz tradycje naszego klubu – niniejszym APELUJEMY aby herb ZKS STALI Rzeszów powrócił nakewlary naszych żużlowców, podobnie jak to miało miejsce gdy nasza drużyna jeździła pod nazwą Marma Hadykówka i w latach poprzednich. Zwracając się z tym Apelem, mamy nadzieje, że nasz głos zostanie wysłuchany przez władze naszej drużyny i herb STALI, który przez 60 lat był powodem do dumy, powróci na kewlary naszych żużlowców (…)

Z poważaniem wierni sympatycy rzeszowskiego żużla.

mj

do “Kibice walczą o „żurawia””

 1. asterix1969

  Zarząd Grudziądzkiego Towarzystwa Żużlowego zafundował kibicom atrakcyjne ceny, jeżeli chodzi o karnety. Karnet normalny będzie można nabyć w cenie 120 zł. Tego typu wejściówka obejmuje wszystkie zawody ligowe, młodzieżowe oraz Turniej o Puchar Prezydenta Grudziądza. Dodatkowo program zawodów jest bezpłatny. Za karnet ulgowy trzeba będzie zapłacić 70 zł, w tym przypadku jednak program będzie odpłatny.

 2. nevi44

  noooo bylo troche lekcji opuszczonych przez treningi riderow jak do technikum sie jeszcze chodzilo ;)

 3. kibic

  Tak trzymać prawdziwi kibice !

 4. vp

  a co tak niepoprawnego językowo jest w tym liście, że chciałbyś wysyłać kibiców do szkoły? Napisz konkretnie. W gazetach codziennie jest więcej błędów stylistycznych i językowych niż w tym liście. Apel popieram.

 5. wezyr

  Ci wierni kibice to zamiast do szkoły na lekcje to chodzili na treningi żużlowe pooglądać swoich ulubieńców. Mimo wszystko apel popieram.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.