Kibice walczą o „żurawia”

Fot. Wit Hadło

ŻUŻEL. Do naszej redakcji dotarł list kibiców żużlowych, w którym apelują oni o powrót logo Stali Rzeszów na kevlary żużlowe, w jakich będą występować rzeszowscy żużlowcy w sezonie 2012.

– Jesteśmy otwarci na propozycje kibiców, ale na ten moment nie jestem w stanie powiedzieć jaką decyzję podejmie Pani Prezes w tej kwestii – to oficjalne stanowisko jakie dotarło do naszej redakcji od Katarzyny Zielińskiej, specjalisty ds. reklamy i sponsoringu Marma Polskie Folie Sp. z o.o. Wg jej zapewnień, pomysł kibiców w najbliższych dniach będzie rozpatrywany.

LIST KIBICÓW (zachowana pisownia oryginalna)

Dotyczy : umieszczenia herbu ZKS STAL na kewlarach rzeszowskich żużlowców.

Od lat kibicujemy i nadal kibicować będziemy naszej ukochanej drużynie żużlowej, niezależnie od tego jak ona się nazywa. Na sercu leżą nam zarówno jej dobre wyniki, jak też i kultywowanie tradycji rzeszowskiego żużla. Aby jednak podkreślić długoletnią historię oraz tradycje naszego klubu – niniejszym APELUJEMY aby herb ZKS STALI Rzeszów powrócił nakewlary naszych żużlowców, podobnie jak to miało miejsce gdy nasza drużyna jeździła pod nazwą Marma Hadykówka i w latach poprzednich. Zwracając się z tym Apelem, mamy nadzieje, że nasz głos zostanie wysłuchany przez władze naszej drużyny i herb STALI, który przez 60 lat był powodem do dumy, powróci na kewlary naszych żużlowców (…)

Z poważaniem wierni sympatycy rzeszowskiego żużla.

mj

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
asterix1969
asterix1969
9 lat temu

Zarząd Grudziądzkiego Towarzystwa Żużlowego zafundował kibicom atrakcyjne ceny, jeżeli chodzi o karnety. Karnet normalny będzie można nabyć w cenie 120 zł. Tego typu wejściówka obejmuje wszystkie zawody ligowe, młodzieżowe oraz Turniej o Puchar Prezydenta Grudziądza. Dodatkowo program zawodów jest bezpłatny. Za karnet ulgowy trzeba będzie zapłacić 70 zł, w tym przypadku jednak program będzie odpłatny.

nevi44
nevi44
9 lat temu

noooo bylo troche lekcji opuszczonych przez treningi riderow jak do technikum sie jeszcze chodzilo ;)

kibic
kibic
9 lat temu

Tak trzymać prawdziwi kibice !

vp
vp
9 lat temu

a co tak niepoprawnego językowo jest w tym liście, że chciałbyś wysyłać kibiców do szkoły? Napisz konkretnie. W gazetach codziennie jest więcej błędów stylistycznych i językowych niż w tym liście. Apel popieram.

wezyr
wezyr
9 lat temu

Ci wierni kibice to zamiast do szkoły na lekcje to chodzili na treningi żużlowe pooglądać swoich ulubieńców. Mimo wszystko apel popieram.