Kibole oskarżeni o usiłowanie zabójstwa

Patryk J. i Paweł J. usłyszeli już zarzut usiłowania zabójstwa. Fot. Policja

RZESZÓW. Prokurator się nie ugiął: – Oni chcieli zabić!

W czwartek (20 bm.) Super Nowości jako pierwsze pisały o dziwnym, wydawać by się mogło, zdarzeniu, jakie miało miejsce w Prokuraturze Rejonowej dla Miasta Rzeszów. Bracia Patryk J. i Paweł J. ścigani przez kryminalnych oraz prokuraturę za usiłowanie zabójstwa w myjni samochodowej w Rzeszowie, postanowili przestać się ukrywać i zgłosili się ze swoim pełnomocnikiem do prokuratury.

Prawdopodobnie liczyli, że śledczy zmienią im zarzuty i pójdą do domu z dozorem policyjnym. Tak się jednak nie stało i w środę wylądowali w areszcie śledczym na Załężu. Zaatakowani 7 lutego 2011 roku kibole Resovii nie byli święci, ale to nie zmienia faktu, że pięciu chuliganów Stali Rzeszów skatowało ich w biały dzień przy kilkudziesięciu świadkach.

Jeden z pobitych doznał m.in. wstrząśnienia mózgu i złamania żuchwy. Całe zdarzenie nagrał monitoring z myjni. Na filmie widać było, jak bracia wracają się po ataku jeszcze raz i kopią kilkanaście razy nieprzytomnego już kibola Resovii w głowę. Śledczy uważają, że Paweł i Patryk chcieli zabić mężczyznę. Dlatego usłyszeli już oficjalnie zarzut usiłowania zabójstwa, Patryk J. będzie odpowiadał dodatkowo za okradzenie ofiary, m.in. wziął jednego buta.

- Mężczyźni przyznali się do winy i trafili na miesiąc do aresztu tymczasowego. Jest już jednak wniosek o przedłużenie im aresztu – mówi prokurator Łukasz Harpula.

Trzech ich kolegów, którzy uczestniczyli w napadzie, zostało już w tej sprawie skazanych na kary więzienia w zawieszeniu oraz grzywnę. Braciom grozi minimum 8 lat więzienia, a nawet dożywocie.

Marek Jawczak

do “Kibole oskarżeni o usiłowanie zabójstwa”

 1. Marakany ZKS

  Największym smieciem jestes ty ciotopedale !!!!!!!!!!! Walczyli o to co było im dane i na ich miejscu to samoo bym zrobił kocham was bracia PDW :)

 2. mamnick

  marianie śnieżek z Paulą pewnie urzęduje:D w vispro albo in krakau

 3. mlynek

  JA BYM SIE ZLITOWAŁ I DAŁ IM TYLKO PO 25 LAT MOZE IM PRZEJDZIE HAHAHAHAHAH

 4. marian

  trzymajci sie ziomale jak byscie ukradli miliony to by was nikt nie ruszyl a tak zglosiliscie sie sami a tu prorok dal wam puche a gdzie jest sniezek z cba schowali go na przeczekanie czy mu juz nieplaca ukraincy kasy ziumki przezyjecie ta puche taka jest polska sprawiedliwosc biedacy w puszcze a bogaci na wolnosci szacun dla was

 5. klika

  Przynajmniej nie zaatakowali zwyklych ludzi a chuliganka wiadomo jakmi prawami sie rzadzi. Mozna jutra nie dorzyc bawiac sie w to wiec ci bawiacy sie w to powinni miec tego swiadomosc. Jesli nie maja jej to sory peszek.

 6. Gall

  I bardzo dobrze. tTm śmieciom już podziękujemy !

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.