Kibole skazani za “Śmierć garbatym nosom”

Fot. Paweł Bialic

RZESZÓW. Pół roku ograniczenia wolności, w ramach tego 30 godzin prac społecznych w miesiącu, zakazy stadionowe i zwrot kosztów sądowych. Taki wyrok usłyszeli w czwartek w sądzie Rejonowym w Rzeszowie kibice Resovii, 20-letni Rami H. i 27-latkowie: Jakub L., Mariusz K. i Rafał P.

Mężczyźni w maju ubiegłego roku podczas meczu Resovii  ze Stalą Rzeszów wywiesili transparent z napisem “Śmierć garbatym nosom” z przekreśloną karykaturą Żyda w jarmułce w niebiesko-białe pasy. Wyrok jest nieprawomocny.

W czerwcu wyroki usłyszało dwóch innych kibiców: 20-letni Mirosław Ch., którego sąd skazał na pół roku ograniczenia wolności i 19-letni Mateusz S., który został uniewinniony.

ksz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zz
zz
5 lat temu

:)zzzzzzzzzzz

zz
zz
5 lat temu

:)zzzzzzzzzzzz

roni
roni
9 lat temu

skandal polacy są dyskryminowani przez żydostwo w swoim kraju Trzeba przypomnieć że pierwotnie nikt tą sprawą sie nie miał zamiaru zająć jednak naciski gazety koszernej sprawiły że ponoć niezawisły polski sąd się ugiął i skazał tych chłopaków, Teraz mają pod górkę wszędzie gdzie złożą papiery o pracę będzie się to za nimi ciągnęło . Muszą podziękować żydostwu z GW na czele z michnikiem wcześniej znanym jako shechter

usmiech boryny
usmiech boryny
9 lat temu

W zachodnim Rzeszowie jest ich setki, wiec wystarczy sie umowic i dac buziaka jesli tak cie to rajcuje.

grind
grind
9 lat temu
Reply to  usmiech boryny

getto jest na nowym miescie :)

ekar
ekar
9 lat temu

Możesz to zrobić w Leżajsku w marcu, właśnie wtedy przyjeżdżają do swojego proroka, który spoczywa tutaj na żydowskim cmentarzu.

tula
tula
9 lat temu

GDYBY KTOś CHCIAŁ ŻYDA Z SZACUNKU POCAŁOWAĆ W D…., TO GDZIE MA SIĘ UDAĆ