KiczeraSki Show Weekend już wkrótce!

Fot. Archiwum

PUŁAWY. Ośrodek narciarski KiczeraSki w Puławach organizuje w dniach od 22.02 do 24.02 (piątek, sobota, niedziela) imprezę KiczeraSki Show Weekend. 

Przewidziano mnóstwo atrakcji – z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Patronat medialny nad imprezą objął m.in. dziennik Super Nowości.

W programie: w piątek (22 lutego) o godz. 11 – konkurs „Zjazd na krechę”, radarowy pomiar prędkości, o godz.12 – „Kubuś dla najmłodszych” – zjazd na poduchach. W sobotę (23 lutego) o godz. 12 – Jibb session – szaleństwo snowparku z punktacją i nagrodami, o godz. 18 – impreza na snowparku. W niedzielę (24 lutego) w godz. 9 – 21 – rodem z PRL-u najciekawsze stylizacje wygrywają, o godz. 10 – slalom dla najmłodszych z nagrodami, o godz. 13 – zjazd na byle czym z nagrodami, kreatywność jest w cenie.

Zapisy: info@kiczeraski.pl, www.facebook.com/kiczeraski, Biuro KiczeraSki, Puławy 16. Szczegółowe informacje dotyczące imprezy można znaleźć na stronie internetowej: www.kiczeraski.pl oraz pod numerem telefonu: 13 43 59 001.

wz

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o