Kierowca bmw zginął na miejscu

Oględziny miejsca wypadku. Fot. KMP Krosno

IWLA (POW. KROŚNIEŃSKI). Śmierć na miejscu poniósł kierowca bmw, który dzisiejszej nocy w Iwli, zderzyło się z volkswagenem caravelle. Ranny został także jeden z pasażerów busa. 

 Auta zderzyły się dzisiaj w nocy około godz. 2, na drodze wojewódzkiej 993 w Iwli, między Duklą a Nowym Żmigrodem. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 23-letni mieszkaniec Nowego Żmigrodu, jadący bmw w kierunku tej miejscowości, na łuku drogi w prawo, stracił panowanie nad samochodem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tutaj zderzył się z jadącym w stronę Dukli vw caravelle, kierowanym przez 30-letniego mieszkańca powiatu ropczycko-sędziszowskiego.
Kierowca bmw zginął na miejscu. Ranny też został jeden z trzech pasażerów volkswagena, 46-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego. Z obrażeniami twarzy, mężczyzna został przewieziony do krośnieńskiego szpitala. Badanie wykazało, że kierowca vw był trzeźwy.
Przez blisko 3 godziny droga była w tym miejscu całkowicie zablokowana.
pad, KMP

do “Kierowca bmw zginął na miejscu”

  1. roman

    kolejny szaleniec za kierownicą – bardzo się spieszył o 2-giej w nocy chciał jeszcze trochę pospać- niestety był na jawie 23 lata – teraz będzie spał snem wiecznym- zabrakło wyobraźni i zdrowego rozsądku- czy to będzie przestrogą dla kolejnych narwańców ?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.