Kierowca mercedesa spłonął żywcem

Ciężarowym maem kierował 23- latek. Ofiara wypadku to 66- letni kierowca mercedesa, mieszkaniec powiatu jarosławskiego.

NOWOSIELCE. Po zderzeniu z tirem samochód osobowy stanął w płomieniach.

Osobówka w zderzeniu z ogromnym tirem nie miała szans… Kierowca mercedesa poniósł tragiczną śmierć- spłonął w jego wnętrzu. Ofiara to 66- letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego.

Do feralnego wypadku doszło wczoraj ok. godz. 4.30 na krajowej “czwórce” w Nowosielcach koło Przeworska. Przez ponad pięć godzin droga prowadząca do granicy z Ukrainą w Korczowej była całkowicie zablokowana.

Osobówka pędziła na “czołówkę”?

Z relacji kierowcy tira wynika, że to prowadzący mercedesa ponosi winę za tragedię. Jak twierdzi, osobówka zjechała na lewą stronę drogi i pędziła wprost na ciężarówkę.
Kierowca tira robił wszystko aby uniknąć “czołówki” – bezskutecznie. Po zderzeniu mercedes niemal od razu stanął w ogniu. Kierowca nie miał szans wydostać się z płonącej pułapki. Zginął na miejscu.

– Ciężarowym manem kierował 23-latek. Nie odniósł poważniejszych obrażeń – mówi mł. asp. Elżbieta Siupik z KPP w Przeworsku. – Zbadano również stan trzeźwości mężczyzny. Nie budził on żadnych zastrzeżeń – dodaje.

Udało się ustalić, że ofiara wypadku to 66- letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego. Dziś odbędzie się sekcja zwłok, a dalsze okoliczności tragicznego wypadku zostaną ustalone przez biegłych. – Nie znamy jeszcze dokładnych przyczyn wypadku. Mógł on być spowodowany złym stanem technicznym samochodu. To czy wina leży po stronie kierowcy i np. zasłabł stwierdzą biegli – twierdzi Marzena Strokoń, zastępca prokuratora rejonowego w Przeworsku.

Droga śmierci…

To nie pierwszy tragiczny wypadek na “czwórce”. W maju 2010 roku na  skutek zderzenia czterech samochodów osobowych w miejscowości Kraczkowa śmierć poniosły trzy osoby – czwarta zmarła w szpitalu. W styczniu tego roku w Mirocinie dostawczy mercedes, w którym jechały cztery osoby zderzył się z samochodem osobowym. Kierowca osobówki zginął na miejscu.

Paulina Dudczak

do “Kierowca mercedesa spłonął żywcem”

  1. Arek

    bo mercedes to szajs

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.