Kierowca toyoty otarł się o śmierć

Z niewyjaśnionych przyczyn toyota zderzyła się z tirem marki Volvo. Fot. PSP Dębica

JAWORZE GÓRNE. Z niewyjaśnionych przyczyn doszło w piątek do zderzenia się pojazdu marki Toyota Rav4 z tirem marki Volvo. Z miejsca wypadku do szpitala w Dębicy został przewieziony kierowca toyoty, 53-letni mieszkaniec Bukowej.

Do zdarzenia doszło około godz. 6 rano na owianym złą sławą odcinku drogi krajowej nr 73 w Jaworzu Górnym. Obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci pracujący na miejscu zabezpieczyli materiał dowodowy, który pozwoli na wyjaśnienie okoliczności wypadku. W tej chwili Policja nie ujawniła jednak żadnych szczegółów zdarzenia.

Wiadomo natomiast, że kierujący toyotą z poważnymi obrażeniami głowy trafił do szpitala. Według świadków zdarzenia, 53-latek w konfrontacji z tirem otarł się o śmierć.

Droga krajowa nr 73 z Pilzna do Jasła jest bardzo niebezpieczna. Co chwilę dochodzi tam do wypadków. Najczęściej zdarzają się one właśnie w Jaworzu, Bukowej i Strzegocicach.

ArtG

do “Kierowca toyoty otarł się o śmierć”

  1. janek

    z niewyjasnionych przyczyn? wyprzedzał jak debil, ledwo schował sie przed jednym tirem i wpakował sie w drugiego. szkoda ze na obrazeniach glowy sie skonczyło. zabrac mu prawko i nigdy nie oddac

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.