Kierowcy dali się zbadać

Fot. Organizator
Fot. Organizator

STYKÓW k. RZESZOWA. We wtorek, 1 października, w Stykowie koło Rzeszowa odbyła się akcja „Zdrowy kierowca – bezpieczny kierowca”.

Na wszystkich chętnych kierowców czekał punkt medyczny z badaniami poziomu cukru we krwi i ciśnienia tętniczego wraz z wykrywaniem migotania przedsionków serca. Każdy przebadany kierowca mógł skorzystać z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz z symulatora zderzeń.

– Staramy się zwrócić uwagę kierowców na stan zdrowia oraz konieczność wykonywania badań kardiologicznych i diabetologicznych – mówi Katarzyna Zygmunt z RES-MAX, który wspólnie z Inspekcją Transportu Drogowego jest organizatorem akcji.

bsz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tomasz
tomasz
7 lat temu

Kierowy ???? krowy czy kierowcy??

lolek
lolek
7 lat temu
Reply to  tomasz

jak następny prokurator wypadnie TAM z drogi pewnie krwio-bus podjedzie i każdy bedzie mógł oddać swoje dna na poczet?jeszcze jedno postępowaqnie się nie zakończyło-prokurenty prokuratury!i policyjii może by policyja do sokołowa wpadła oj sie dzieje

lolek
lolek
7 lat temu
Reply to  lolek

wykasować i nie bedzie problemu z wypadkiem z dnia?a może lepiej było byyy sprawdzać trzeżwość niż poziom cukra bo?każdy kierujący nawet z cukrem przejedzie nawet pare-pare kiometrów a ten z dnia poprzedniego nie widzi PROBLEMA