Kilka razy błysnęły. ZDJĘCIA

Koszykarki AZS Rzeszów pokonały wczoraj zespół z Sankt Petersburga. Fot. Wit Hadło

AZS Rzeszów grał towarzysko ze Spartakiem St Petersburg.

ZOBACZ ZDJĘCIA

“Akademiczki” wzięły rewanż za porażkę poniesioną w czwartek (49-52) w Jarosławiu i wczoraj w rzeszowskiej hali ROSiR pokonały ósmą drużynę ekstraklasy rosyjskiej 68-59.

– To były bardzo pożyteczne sprawdziany – ocenił towarzyskie spotkania ze Spartakiem Sankt Petersburg Wojciech Downar-Zapolski, trener AZS-u. Do meczów mogło dojść, ponieważ rosyjski zespół (od nowego sezonu z powodów finansowych tylko na zapleczu ekstraklasy) przebywał na obozie w Jarosławiu.

– Dopiero się poznajemy, mamy całkiem nową drużynę, która czuła w nogach także ciężki obóz w Bieszczadach. W takiej sytuacji trudno oczekiwać koronkowych akcji, choć przebłyski dobrej gry były widoczne. Potrzebne są nam jednak wzmocnienia na pozycjach rozgrywającej i centra – komentował trener beniaminka PLKK.
Najskuteczniejszą zawodniczką sparingów ze Spartakiem okazała się Magdalena Kaczmarska. W czwartek zdobyła 8, w niedzielę – 7 punktów.

AZS Rzeszów 68
SPARTAK 59
(10:11, 26:15, 12:18, 20:15)

AZS: Rafałowicz 6, Kuncewicz 11, Hogendorf 1, Bibrzycka 3, Mukosiej 8, Krzywoń 11, Kędzia 11, Kaczmarska 7, Kotnis 10, Kąsek 0.

tsz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments