Kim jest mężczyzna, którego ciało znaleziono?

Ciało ok. 60-letniego mężczyzny znaleziono w niedzielę w pustostanie. Policja próbuje ustalić, kim on jest. Fot. KMP Przemyśl

PRZEMYŚL. W niedzielę w opuszczonym budynku w dzielnicy Bokończyce w Przemyślu znaleziono ciało starszego mężczyzny. Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu ustalają jego tożsamość.  

W niedzielę, około godziny 17, przechodzień spacerujący Bakończycą dostrzegł mężczyznę leżącego wewnątrz pobliskiego pustostanu. Niezwłocznie powiadomił dyżurnego przemyskiej policji, który z kolei zaalarmował pogotowie ratunkowe. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Na jego ciele nie znaleziono jakichkolwiek śladów mogących nasuwać podejrzenia, że osoba jest ofiarą przestępstwa. Niewykluczone, że śmierć mogła nastąpić z powodu wychłodzenia organizmu.

Na polecenie prokuratora zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone w prosektorium. Sekcja zwłok powinna przynieść odpowiedź na pytanie odnośnie przyczyny zgonu.

Funkcjonariusze ustalają tożsamość mężczyzny przy którym nie znaleziono żadnych dokumentów. Jego wygląd wskazuje na wiek około 60 lat.

en/KMP Przemyśl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o