Kim jest ten tajemniczy mężczyzna?

Wszelkie informacje o mężczyźnie widocznym na zdjęciu należy kierować do Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie, tel. (17) 858 32 24 lub pod tel. alarmowy Policji - 997. Fot. KMP Rzeszów

RZESZÓW. Prawdopodobnie wypadek i poważny uraz głowy doprowadził do amnezji zatrzymanego przez policjantów człowieka.

Rzadko kiedy zdarza się, żeby ktoś był zawieszony w próżni tak jak mężczyzna zatrzymany przez rzeszowskich policjantów. Mężczyzna nie wie ile ma lat, jak się nazywa i kim właściwie jest. Ma jakieś przebłyski, coś sobie przypomina, ale gdy sprawdzają to policjanci, to wychodzi, że nie jest to prawdą. Pomóżmy człowiekowi w ustaleniu jego tożsamości.

Mężczyzna został zabrany przez policjantów jeszcze 31 grudnia z ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie. Był nietrzeźwy, więc trafił do izby wytrzeźwień i tutaj zaczęły się kłopoty. Nie posiadał przy sobie żadnego dokumentu tożsamości. Powiedział imię i nazwisko i że jest prawdopodobnie zameldowany w Warszawie, ale dokładnie nie pamięta. Dlaczego nie pamięta? Bo jak sam twierdzi uległ kilka lat temu wypadkowi, w którym miał poważnie uszkodzoną głowę. Policjanci oczywiście sprawdzili warszawski wątek i imię oraz nazwisko, które podał, ale nikt pod tym adresem mężczyzny nie zna. Sprawdzono odciski palców mężczyzny i dalej nic nie wyszło, bo w policyjnych bazach nie figuruje. Po wyjściu z izby wytrzeźwień został odwieziony przez policjantów do schroniska dla bezdomnych. W policyjnych dokumentach figuruje jako NN.

Mężczyzna choć jest rozmowny to jego głowy trzymają się zaledwie strzępy z przeszłości. Jest w stanie sobie przypomnieć fakt, że miał przyrodniego brata, ale nie pamięta nawet jego imienia. Co więcej nie pamięta nawet imienia swojego ojca i matki. Ile ma lat? Tego też nie wie. Jego wygląd można określić na około 50 lat. Ma 185 cm wzrostu, oczy niebieskie, włosy ciemne. Jaką tajemnice kryje jego pogmatwane życie? Tego na razie nikt nie wie.

Grzegorz Anton

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
9 lat temu

prosze o kontakt z autorka tego artykulu,koniecznie.Rodzina zaginionego.PILNE!!! prosze napisac na moj mail podany,WAZNE! podam mailem nr tel do siebie.

MAŁY
MAŁY
9 lat temu

to chyba andrzej mazur zamieszkały dąbrówki 2/14 rzeszów

Marta
Marta
9 lat temu
Reply to  MAŁY

Stanislaw Palucki!!!!! ze Strzyzowa! poszukiwany juz tylke lat,prawdopodobnie to on! sprawdzcie to koniecznie!

KYSY
KYSY
9 lat temu

Ten tajemniczy mężczyzna pochodzi z Przemyśla już raz komentarz dałem dlaczego go usunięto?Nikt do mnie nie dzwonił. Nazywa się Marek Hadryś ,lub podobnie brzmiące nazwisko.Na ,,Zasaniu”w nowym budownictwie. Ma żonę i syna. Kiedyś jeździł na postoju . To był porządny człowiek co się z nim stało? Dołączam smutny wiersz : To jest sprawa taka, – ciężkie życie jest żebraka. Oraz nie wiem ja też czemu?, – to ofiary są systemu. Źle nie można ich oceniać, – bo nasz los się może zmieniać. I dziś nie wiesz Ty człowieku, – czy nie dojdziesz do nich z ręką? podam tajny numer który,… Czytaj więcej »