Kino Kobiet w Heliosie

Fot. Materiały prasowe

To zawsze ciekawy film specjalnie dobrany dla damskiej widowni, a tuż przed jego seansem liczne konkursy m.in. dla Pań, które w tym dniu założą kapelusz.

A jakie atrakcje czekają na wszystkie kobiety w najbliższy poniedziałek 23 kwietnia? Od godziny 18:30 w holu kina porady z zakresu kosmetyki, fitnessu, odżywiania i wielu innych dziedzin, których będą udzielać reprezentanci prestiżowych firmy z naszego regionu. Ponadto sklep Pokusa Smaku zaproponuje wspaniałe smaki herbat i kaw z całego świata. To jednak nie wszystko… Tuż przed seansem Centrum Dietetyczne Nature House i Fitness Club Calypso opowiedzą, co zrobić by być piękną i czuć się wspaniale na wiosnę.

Tym razem specjalnie dla Pań pełna ciepłego humoru produkcja twórców m.in.  “Slumdoga. Milionera z ulicy”, czyli “Połów szczęścia w Jemenie”.

Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego Departamentu ds. Rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi, tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą szalonego marzenia pewnego jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na… pustynię. W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd – władze Wielkiej Brytanii za wszelką cenę szukają atrakcyjnej historii dla mediów. Dzięki niesamowitemu pomysłowi jemeńskiego szejka, Fred i Harriet przypomną sobie, co oznacza dawno przez nich zapomniane słowo „szczęście”.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.