Kluczowy pojedynek

PLH. Hokeistów Ciarko KH Sanok czeka dziś niezwykle ważny mecz w Jastrzębiu. W przypadku wygranej ekipa trenera Milanan Jancuski zbliży się do zajmujących czwarte miejsce jastrzębian na dystans 5 pkt.

– To dla nas pojedynek o sześć punktów, bo jeśli przegramy, to będziemy tracić do rywali już 11 punktów, co będzie nie do odrobienia. Zdajemy sobie też sprawę, że nawet wygrana nie sprawi, że awansujemy na czwarte miejsce, bo wciąż będziemy tracić do niego pięć punktów, co też może być nie taka prostą sprawą do odrobienia w ostatnich pięciu meczach – stwierdza II szkoleniowiec Ciarko KH, Marek Ziętara. W sanockim zespole powoli zanika epidemia grypy, która w poprzednich meczach zdziesiątkowała drużynę. Jedynie występ Krystiana Dziubińskiego i Dariusza Gruszki stoi pod znakiem zapytania. Na pewno w Jastrzębiu zabraknie kontuzjowanego Krzysztofa Zapały, który ma stłuczenie okolic lędźwi i kręgosłupa i jest w trakcie rehabilitacji.

W tym sezonie Jastrzębie z Ciarko KH spotkało się trzykrotnie. W Arenie Sanok dwa razy wygrali gospodarze po rzutach karnych 3-2 i 3-1. Natomiast na wyjeździe sanoczanie przegrali 1-2.

JKH Jastrzębie – Ciarko KH Sanok, wtorek godz. 18.

rm

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments