Koalicja PO-PSL może się rozpaść

Według wiceministra Jana Burego między PSL a PO trwają obecnie “poważne męskie rozmowy” Fot. Wojciech Preisner

KRAJ, PODKARPACIE. Czy iskrzenie w relacjach między politykami PSL i PO doprowadzi do upadku rządu?

Czy koalicja rządząca przeżywa kryzys zagrażający jej istnieniu? Takie sygnały pojawiają się z różnych stron polskiej sceny politycznej. Wczoraj w audycji Kontrwywiad na antenie RMF FM wywodzący się z Podkarpacia wiceminister skarbu państwa i przewodniczący klubu PSL Jan Bury dał wyraz coraz większym rozczarowaniom ludowców z koalicji z Platformą Obywatelską.

Niemal otwarty konflikt między koalicjantami związany jest m.in. z planami podwyższenia wieku emerytalnego. Platforma chce szybkiego wprowadzenia tej kontrowersyjnej reformy. PSL chce aby przebiegało to etapami i umożliwienie wcześniejszego przechodzenia na emeryturę kobiet z dziećmi.

Więcej w Super Nowościach

Szymon Jakubowski

do “Koalicja PO-PSL może się rozpaść”

 1. Polaczek

  PSL do piachu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Raz na zawsze

 2. Stefan

  Zielone chłopaki mają z czego płacić. Już dawno są przy korycie jako tzw. języczek u wagi i dali du….. lewicy i prawicy i dadzą każdemu, kto nie odspawa ich od koryta. Niech płacą i nie ma dyskusji, a jak nie to komornika do nich posłać jak posłano by w majestacie prawa do każdego z nas. Jest prawo i równość w tym kraju czy znowu jest stosowane wybiórczo.

 3. llm

  PSL to najbardziej mydlaca oczy partia. Niech zniknie na zawsze

 4. zgrzyt

  Podoba mi się pomysł PSL dotyczący emerytur kobiet rodzących dzieci.

 5. Józef

  Obaj koalicjanci są siebie warci. PSL szantażuje PO byciem w koalicji za długi w postaci 22mln zł.
  Faktycznie oba ugrupowania skutecznie rozkradają majątek Polski , jaki ocalał do tej pory ( ostatnio usiłują wykończyć POLFARMĘ i cit-em wykończyć lasy państwowe) . Najświeższym chwalebnym osiągnięciem tej koalicji jest zablokowanie środków UE w wys ponad 300 mln EURO za błędy w MMR.
  Osobiście jestem za tym aby PSL zniknął raz na zawsze z polityki, ponieważ nie reprezentuje wcale interesów wsi , a jedynie co im dobrze wychodzi w tej klice to nepotyzm!.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.