Kobiety to lepsi kierowcy od mężczyzn?

Do lamusa odchodzi stereotyp “baby za kółkiem”, która nie radzi sobie na drodze. Panie jeżdżą bezpieczniej i rozważniej!

PODKARPACIE. Obalamy stereotyp „baby za kółkiem”, która sieje postrach na drogach.

- Mężczyźni nigdy nie będą lepszymi kierowcami od kobiet, bo są zbyt skupieni na rywalizacji i znacznie szybciej się irytują – mówił w jednym z wywiadów kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc.

Sprawdziliśmy, czy jego opinia znajduje potwierdzenie na Podkarpaciu. Przepytaliśmy policjantów, egzaminatorów i instruktorów kursów na prawo jazdy.

Więcej w Super Nowościach

Katarzyna Szczyrek

do “Kobiety to lepsi kierowcy od mężczyzn?”

 1. Kinga

  A ja pozdrawiam naszych wspaniałych Panów kierowców i nie kierowców, którzy się tak zirytowali. Tak to prawda Panowie jesteście fantastyczni jako kierowcy, jako nasi mężczyźni, w każdej dziedzinie życia i my kobiety zginęłybyśmy bez Was na pewno. Gdyby nie Wy nas by nie było!!! Tak więc proszę: bądźcie naszymi kierowcami, zarabiajcie pieniądze, zapewnijcie nam to poczucie bezpieczeństwa, my słaba płeć jesteśmy takie kruche i bezbronne. Tylko później nie narzekajcie, że macie dość bab skoro my nic nie umiemy i Wy nam musicie cały czas pomagać.

 2. nati

  iwonka ;** pozdrawiam :))

 3. Hans

  Zresztą artykuł ten pisany jest w duchu antagonizowania płci. Kiedyś „napuszczano” na siebie robotników i inteligentów, chłopów i inteligentów (za PRL -u) itp, a teraz w tymże duchu marksistowskim zmieniono obiekty które należy zantagonizować (skłócić, poróżnić) i wzięto się za płcie. Czysta komuna i nie wiem czy Pani Szczyrek jest tego świadoma.

 4. Hans

  Widać, że ten artykuł był napisany przez kobietę.

 5. Hans

  Co to znaczy, że są lepszymi kierowcami? Dla kobiety lepszym kierowcą jest ten, który jeździ wolniej, spokojniej itp. Chodzi tu po prostu o bezpieczeństwo. A bezpieczeństwo jest podstawową potrzebą psychiczną kobiety. Mężczyźni jeżdżą inaczej, szybciej, sprawniej i to też jest dobre. Wolę być wożony przez mężczyznę niż przez kobietę. Są też tacy mężczyźni , którzy za przypodobanie się kobietom są wstanie zrobić wszystko, są wstanie powiedzieć nawet największą głupotę (mam na myśli pana Hołowczyca).

 6. doc.Rylski

  kobity przegrywają w KAŻDYM sporcie-też szachach,łucznictwie ,sportach motorowych!! dośc łamliwej leninowskiej propagandy SOC-FEMINAZISTOWSKIEJ!!!!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.