Kobiety to lepsi kierowcy od mężczyzn?

Do lamusa odchodzi stereotyp “baby za kółkiem”, która nie radzi sobie na drodze. Panie jeżdżą bezpieczniej i rozważniej!

PODKARPACIE. Obalamy stereotyp „baby za kółkiem”, która sieje postrach na drogach.

– Mężczyźni nigdy nie będą lepszymi kierowcami od kobiet, bo są zbyt skupieni na rywalizacji i znacznie szybciej się irytują – mówił w jednym z wywiadów kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc.

Sprawdziliśmy, czy jego opinia znajduje potwierdzenie na Podkarpaciu. Przepytaliśmy policjantów, egzaminatorów i instruktorów kursów na prawo jazdy.

Więcej w Super Nowościach

Katarzyna Szczyrek

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kinga
Kinga
9 lat temu

A ja pozdrawiam naszych wspaniałych Panów kierowców i nie kierowców, którzy się tak zirytowali. Tak to prawda Panowie jesteście fantastyczni jako kierowcy, jako nasi mężczyźni, w każdej dziedzinie życia i my kobiety zginęłybyśmy bez Was na pewno. Gdyby nie Wy nas by nie było!!! Tak więc proszę: bądźcie naszymi kierowcami, zarabiajcie pieniądze, zapewnijcie nam to poczucie bezpieczeństwa, my słaba płeć jesteśmy takie kruche i bezbronne. Tylko później nie narzekajcie, że macie dość bab skoro my nic nie umiemy i Wy nam musicie cały czas pomagać.

nati
nati
9 lat temu

iwonka ;** pozdrawiam :))

Hans
Hans
9 lat temu

Zresztą artykuł ten pisany jest w duchu antagonizowania płci. Kiedyś „napuszczano” na siebie robotników i inteligentów, chłopów i inteligentów (za PRL -u) itp, a teraz w tymże duchu marksistowskim zmieniono obiekty które należy zantagonizować (skłócić, poróżnić) i wzięto się za płcie. Czysta komuna i nie wiem czy Pani Szczyrek jest tego świadoma.

Hans
Hans
9 lat temu

Widać, że ten artykuł był napisany przez kobietę.

Hans
Hans
9 lat temu

Co to znaczy, że są lepszymi kierowcami? Dla kobiety lepszym kierowcą jest ten, który jeździ wolniej, spokojniej itp. Chodzi tu po prostu o bezpieczeństwo. A bezpieczeństwo jest podstawową potrzebą psychiczną kobiety. Mężczyźni jeżdżą inaczej, szybciej, sprawniej i to też jest dobre. Wolę być wożony przez mężczyznę niż przez kobietę. Są też tacy mężczyźni , którzy za przypodobanie się kobietom są wstanie zrobić wszystko, są wstanie powiedzieć nawet największą głupotę (mam na myśli pana Hołowczyca).

doc.Rylski
doc.Rylski
9 lat temu

kobity przegrywają w KAŻDYM sporcie-też szachach,łucznictwie ,sportach motorowych!! dośc łamliwej leninowskiej propagandy SOC-FEMINAZISTOWSKIEJ!!!!

Piotr
Piotr
9 lat temu

comment image
;)