Kolejna pijana matka

Fot. KPP Sanok

SANOK. Policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym pijanej matki opiekującej się 15-letnim synem. Badanie potwierdziło, że kobieta w organizmie miała ponad 2 promile alkoholu.

Dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie w niedzielę (26.05) przed godz. 18. Z informacji wynikało, że na ul. Przemyskiej w Sanoku nietrzeźwa matka opiekuje się nieletnim synem.

Na miejscu policjanci zastali 40-letnią mieszkankę powiatu sanockiego oraz jej 15-letniego syna. Zachowanie kobiety budziło podejrzenie funkcjonariuszy, co do stanu jej trzeźwości. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że 40-latka ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu. W związku z tym, że nie mogła dalej zajmować się własnym dzieckiem na miejsce został wezwany dziadek chłopaka, który zobowiązał się nim zaopiekować.

Materiały z interwencji zostały już przesłane do sądu rodzinnego.

en/KPP Sanok

do “Kolejna pijana matka”

 1. Ewe

  czyli wygląda na to, że nie ma opcji wypicia piwa czy drinka w sobotę czy niedziele dopóki dzieci nie odwiezie sie do dziadków ( nawet jak maja prawie 18 lat). za to w innych domach rodzice pija nalogowo, malych dzieci masa …i wszyscy milcza…eh,..

 2. olo

  a co się stanie jak dziecko bedzie miało 17 lat i 11 m-cy i 29 dni , czy też matka będzie mieć sprawe o odebranie dziecka.

 3. rzeszowiak

  Znam rodzine gdzie wlasnie taka matke dzieci w wieku szkoly podstawowej woza taczkami od drogi do domu bo mamusia jest tak pijana ze na lapach do domu zalezc nie moze i to prawie kazdego dnia, a tatus to wszystkim mowi ze dzien bez flaszki to dzien stracony. Maja 10-cioro dzieci w tym jest tylko 4-ro normalnych a reszta ma wady budowy ciala. Bylo jeszcze 2-je ale je Pan Bog zabral bo jedno mialo wodoglowie a drugie rozszczepiony kregoslup.
  Codzienni goscie wszelkich organizacji pomocy spolecznej.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.