Kolejne aresztowania po dębickich derbach

Fot. KPP

DĘBICA. Kolejnych czterech pseudokibiców usłyszało zarzuty w związku z przestępstwami, których dopuścili się zarówno podczas trwania, jak i po zakończonym meczu derbowym, który odbył się 19 maja br. w Dębicy. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów i chcą dobrowolnie poddać się karze.

Choć do zdarzenia doszło przed miesiącem, dzięki zgromadzonemu materiałowi dowodowemu, policjanci wciąż identyfikują kolejne osoby, które za swoje zachowanie będą odpowiadać przed sądem.

Tym razem zarzuty usłyszeli kolejni czterej pseudokibice: 22-letni mieszkaniec gminy Czarna oraz dębiczanie w wieku 34, 35 i 40 lat. Pierwszemu z nich zarzuca się odpalenie racy w trakcie meczu. Trzem pozostałym wtargnięcie na murawę oraz udział w nielegalnym zbiegowisku. Wszyscy przyznali się do popełnienia przestępstw i chcą dobrowolnie poddać się karze. Prócz kar pozbawienia wolności w zawieszeniu i grzywien, nie będą mogli wejść na mecze przez najbliższe 2 lata.

Do tej pory zarzuty w sprawie zajść w trakcie i po dębickich derbach usłyszało już 14 osób.

tc/KPP

do “Kolejne aresztowania po dębickich derbach”

  1. K. Bimbała

    Panowie prokuratorzy z Dębicy , a może tak sprawdzicie poziom leczenia w dębickim szpitalu i ostatnie przyczyny zgonów na ortopedii . Może ordynator w tej sytuacji nie pójdzie śladem G.Laty i też podda się przynajmniej do dymisji , bo na sprawiedliwość możemy liczyć co najwyżej na drugim świecie (Ci co wierzą). To na razie tyle i aż tyle , aby ludziska omijali z daleka tę placówkę jak chcą pożyć.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.