Kolejne sklepy w Millenium Hall

W Millenium Hall swoje sklepy i lokale będzie mieć 250 najemców. Fot. Archiwum

RZESZÓW. Przedstawiciele inwestora powstającego w stolicy Podkarpacia centrum handlowo-rozrywkowego Millenium Hall co kilka dni podają informacje dotyczące kolejnych marek sklepów, które znajdą się w galerii. Swoje salony w MH otworzą również CCC oraz OCHNIK.

Sklep CCC w Millenium Hall będzie zajmował 563 mkw. powierzchni na pierwszym poziomie centrum. Sprzedaż w tej sieci obuwniczej oparta jest o zasadę „house of brands”, polegającą na sprzedaży wielu marek butów pod jednym dachem.

Salon sieci OCHNIK zajmie ok. 95 mkw. powierzchni na poziomie +1. OCHNIK jest rodzinną firmą z ponad 20-letnią tradycją w projektowaniu i sprzedaży odzieży oraz galanterii skórzanej.

– Nasz pierwszy rzeszowski salon został przyjęty bardzo pozytywnie przez Klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnego w Milenium Hall. – mówi Arek Konarski, Dyrektor ds. Rozwoju Salonów Firmowych firmy OCHNIK.

Otwarcie Millenium Hall zaplanowane jest na październik 2011 r. 4 lipca zaplanowano Pre-opening Millenium Hall Square. Wystąpi Suzanne Vega.

kk

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
qoooq
qoooq
9 lat temu

ja słyszałem ze płaca….. nie płaci biedron z podkulskim podobno….

janles62
janles62
9 lat temu

czyli to samo co wszędzie

Jaacek
Jaacek
9 lat temu
Reply to  janles62

Pani i Pan Półtorakowie nie płacą żadnym firmom, to zwykli oszuści, najprawdopodobniej MH się nie otworzy