Kolejne zatrzymania w sprawie plantacji marihuany

Zabezpieczona przez policjantów broń oraz część ze znalezionych narkotyków. Fot. KPP Sanok

SANOK. Tym razem wpadło dwóch mężczyzn z bronią oraz narkotykami.

Policjanci prowadząc czynności w sprawie ujawnionych w lipcu br. w Moszczańcu narkotyków, przeszukali cztery mieszkania na terenie powiatu krośnieńskiego. W wyniku działań zabezpieczyli broń palną oraz zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali narkotyki. Wczoraj przedstawiono im zarzuty.

Policjanci z Posterunku Policji w Komańczy wspólnie z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Sanoku kontynuowali czynności w związku z ujawnieniem narkotyków w lipcu br. w miejscowości Moszczaniec. Wówczas ujawniono sześć plantacji konopi. Znajdowały się one na polach dawnego PGR. Na każdej z nich uprawianych było po kilkadziesiąt krzaków. Zostało wtedy zatrzymanych pięciu mężczyzn.

– Podczas dalszego wykonywania czynności, policjanci przesłuchali kolejnych świadków oraz zebrali materiał dowodowy, na podstawie którego ustalono kolejne osoby łamiące prawo. W związku z tymi działaniami w poniedziałek funkcjonariusze przeszukali 4 mieszkania, tym razem znajdujące się na terenie powiatu krośnieńskiego. Tam również policjanci ujawnili kolejne narkotyki. Zabezpieczyli około 100 g suszu marihuany oraz broń palną typu rakietnica – pistolet sygnałowy – mówi mł. asp. Anna Oleniacz, z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.

Zatrzymano 22 i 26-latka z powiatu krośnieńskiego. Obaj usłyszeli zarzuty. 26-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Zarzuty usłyszał również inny 22-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. Łącznie mężczyznom przedstawiono osiem zarzutów dotyczących posiadania narkotyków i broni palnej. Sprawa trafi do sądu.

ga

do “Kolejne zatrzymania w sprawie plantacji marihuany”

 1. nemir

  policja z Snoka i Komanczy to banda idiotow nic dodac nic ujac

 2. flaczorz

  Dostal sie CPUN po smierci do piekla i co widzi. Lany marihuany. Rzucil sie i rwie a dziabel pyta :
  – Po co rwiesz ?
  – Chcialem ususzyc.
  – Patrz tu obok jest caly stog suszu.
  Cpun rzucil sie i kreci skrety, a dziabel na to :
  – Po co krecisz skrety ?
  – Chcialem zapalic
  – patrz tu leza cale stosy gotowych skretow.
  Cpun rzucil sie do stosu porwal garsc skretow i wola:
  – Dawaj ognia !!
  A diabel na to :
  Bylby ogien to by bylo niebo ale TU JEST PIEKLO !!

 3. piecyk

  NIECH ŻYJĄ WOLNE KONOPIE !

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.