Kolejni finaliści wyłonieni

Trwają eliminacje “Turnieju Dzikich Drużyn z Podkarpacia”. Kolejni finaliści zostali wyłonieni w Rzeszowie, Dębicy i Stalowej Woli. Zwycięska trójka dołączyła tym samy do zwycięzców wcześniejszych eliminacji.

Wszyscy oni spotkają się wielkim turnieju finałowym, który zaplanowano na 1 września w Rzeszowie. Dziewięciu finalistów powalczy o wyjazd do Brukseli z Europosłem Tomaszem Porębą.

Kolejna trójka finalistów
Kapryśna aura, jaka towarzyszyła zmaganiom w Stalowej Woli sprawiła, że trzeba je było przenieść do hali. W wielkim finale stalowowolskich eliminacji, Drink Team Jeżowe I pokonał po zaciętym spotkaniu Drink Team Jeżowe II 1-0.

Drużyna z Raniżowa wygrała z kolei rzeszowskie eliminacje. W finale ekipa z Raniżowa po remisie w regulaminowym czasie gry 2-2 pokonała zespół Kopaczy w serii rzutów karnych i również awansowała do finałowego turnieju. 11 zespołów zgłosił się do eliminacji w Dębicy. W finale niespodziewanie zwyciężył zespół FC Ponalewce.

Dziś ciąg dalszy zmagań w Jarosławiu
W poniedziałek odbyła się także druga część turnieju eliminacyjnego w Przemyślu, a ich finałowa część odbędzie się 27 sierpnia. Dziś z kolei zaplanowano ciąg dalszy zmagań w Jarosławiu, których początek wyznaczono na godz. 9.

Więcej informacji w Internecie: http://pisfm-podkarpacie.pl/Aktualnosci

mj

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments