Kolejowy prezent dla babć i dziadków

PODKARPACIE. Już za 19 zł można sprawić wyjątkowy prezent w atrakcyjnie niskiej cenie. REGIOkarta Senior kupiona w Dniu Babci i w Dniu Dziadka będzie tańsza aż o 30 złotych. Dotąd taka karta (wprowadzona od 1 stycznia) kosztowała 49zł i jest to nowa propozycja tańszego podróżowania dla pasażerów, którzy ukończyli 60 lat.

Przez cały rok jej posiadacz może kupować tańsze bilety (do 30 procent) na wszystkie pociągi trzech regionalnych przewoźników: Przewozy Regionalne, Koleje Dolnośląskie i Arriva RP. REGIOkarta Senior dostępna będzie w promocyjnej cenie 19 zł we wszystkich kasach Przewozów Regionalnych na Podkarpaciu tylko 21 i 22 stycznia. Do kas należy przyjść z aktualnym zdjęciem (w rozmiarze 2,5×3,4 cm), które posłuży do wyrobienia indywidualnej REGIOkarty.

Prawo do korzystania z atrakcyjnej cenowo taryfy zyskuje się jednak już w momencie złożenia zamówienia w kasie i zapłacenia za kartę. Do czasu otrzymania REGIOkarty podróżny podczas kontroli w pociągu oprócz biletu okazuje otrzymaną w kasie kopię zamówienia wraz z paragonem oraz dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość.

and

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments