Komu zależy na wyciszeniu informacji o obywatelach pokrzywdzonych przez urzędników?

W Sali Kongresowej zebrało się około tysiąca negatywnie doświadczonych przez biurokrację osób. Fot. Autor

Poza TV Polsat, praktycznie żadna z największych telewizji nie wspomniała o czwartkowym kongresie “Pokrzywdzeni lecz Niepokonani”. Obywateli pokrzywdzonych przez państwo jest corocznie dziesiątki tysięcy, jednak na chwilę obecną tylko nieliczni z nich zebrali się w ogólnopolskim ruchu. Mimo to rządzący już obawiają się jego dynamicznych działań

W ubiegły czwartek w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki doszło do wydarzenia, które może stać się milowym krokiem w rozwoju gospodarczym i cywilizacyjnym Polski. Był nim oficjalny zjazd obywateli, którzy stoczyli w swoim życiu morderczą i często niestety przegraną, mimo racji po swojej stronie, walkę z biurokratyczną hydrą. Niemal każdemu z nich, a było ich prawie tysiąc, państwo zabrało firmy, dzieci, mieszkania czy też wsadziło do więzień, odbierając prawo i możliwość obrony. Ich szokujące historie pokazują, jak naprawdę wygląda kondycja polskiej administracji i sądownictwa, jak bezkarni są urzędnicy i do czego zdolni są przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości.

Ci ludzie, podobnie jak cały Kongres “Pokrzywdzeni lecz Niepokonani”, zostali jednak, mówiąc delikatnie, niezauważeni (celowo) przez najważniejsze krajowe media, poza Polsatem, wokół którego programu “Państwo w państwie” powstał ruch społeczny “Niepokonani”. Jest rzeczą naprawdę zdumiewającą, że w tym samym czasie media szeroko relacjonowały konferencję ministra transportu Sławomira Nowaka, który nic nowego w sprawie autostrad nie mówił, a tak ważne wydarzenie zostało pominięte. Zdumiewającą do tego stopnia, że na pewno nie przypadkową.

Stacje telewizyjne, które wcześniej informowały o przygotowaniach do kongresu “Niepokonanych”, w dniu gdy się odbywał, prawie się o nim nie zająknęły. Chyba zatem komuś bardzo zależało, żeby media przemilczały to wydarzenie, a co za tym idzie, by społeczeństwo nie dowiedziało się o społecznym ruchu sprzeciwu wobec kasty urzędniczo-prokuratorsko-sędziowskiej.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości

Arkadiusz Rogowski

do “Komu zależy na wyciszeniu informacji o obywatelach pokrzywdzonych przez urzędników?”

  1. MACIOREK

    WŁADZA W POLSCE W PRZECIWIEŃSTWIE DO TAKICH NIEMIEC,SZWECJI,SZWAJCARII JEST DLA OBYWATELI, BO Z ICH WYBORU, PANIE PANOWIE URZĘDNICY WIEDZĄ TAM,ŻE PRACĘ DALI IM LUDZIE PŁACĄCY PODATKI, UTRZYMUJĄCY ZE SWEJ PRACY RODZINY!! W POLSCE,PONIEWAŻ KAŻDY POCHODZĄCY Z TZW WYBORU POLITYK I URZĘDAS, PRZED NIKIM NIE ODPOWIADA, WIĘC CHAMIEJE, TZW ZWYKŁY OBYWATEL TO DLA NIEGO ŚMIEĆ!!I KOŁO SIĘ ZAMYKA!

  2. K. Bimbała

    Także ta sama TV POLSAT nie raczyła się pochwalić tajnym knajpianym spotkaniem z PZPS i p.Grzegorzem Schetyną ( po czym trafił do szpitala na kroplówkę) . Szykuje się nowa aferka z organizacją rozgrywek siatkarskich -CBŚ w akcji??

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.