Koncerty

Fot. www.pectus.info

Zaśpiewa Yaga Kowalik
DĘBICA. W niedzielę (27 bm.), o godz. 17 w Domu Kultury „Śnieżka” z koncertem wystąpi znana krakowska artystka Yaga Kowalik. Zaprezentuje repertuar Juliette Greco zatytułowany „Parlez – moi d’amour – Mów do mnie o miłości”. Yadze akompaniował będzie Walentyn Dubrowskij, multiinstrumentalista (fortepian, akordeon, melodika, gitara, bas) i aranżer. Bilety:10 zł. Rezerwacje pod nr tel. 14 670-31-67.

Dzień Wykonawców
IWONICZ ZDRÓJ. 25 maja o godz. 10.30 w sali kina Wczasowicz odbędzie się IV Iwonicki Dzień Wykonawców Muzyki Polskiej w ramach V Festiwalu im. Księcia Michała Kleofasa Ogińskiego. W programie m.in. recital chopinowski Mariana Michalskiego (godz. 13).Wstęp wolny.

Usłyszymy Pectusa i Filipa Moniuszkę
KOLBUSZOWA DOLNA. W piątek (25 bm.), o godz. 10 na placu Zespołu Szkół Specjalnych rozpocznie się finał ogólnopolskiego festiwalu twórczości dzieci i młodzieży niepełnosprawnej „Piosenka jest dobra na wszystko”. W programie: spektakl „Zajączek” w wykonaniu uczniów ZSS, występ grupy wokalnej z Rzeszowa, koncert zespołu Exit, gala laureatów festiwalu. O godz. 13.30 zagra gwiazda – zespół Pectus.

Wystąpi Lora Szafran
KROSNO. Regionalne Centrum Kultur Pogranicza zaprasza na koncert znakomitej wokalistki jazzowej Lory Szafran. Koncert „Sekrety życia według Leonarda Cohena” odbędzie się 1 czerwca o godz.18.30 w ramach Dni Krosna – „miasta szkła”. Bilety: 30 zł, 25 zł i 20 zł.

Dla mam
KROSNO. 27 maja o godz.16. w RCKP odbędzie się koncert z okazji Dnia Matki. Wystąpią uczniowie PSM „Pro Musica” .

Zagrają dla chorego Staszka
PILZNO. W piątek (25 bm.) pub „Atmosfera” zaprasza na koncert charytatywny. Zagraj¹: Structure of Emptiness (thrash metal), OSC (folk), Tug Boat (vegetarian progresive nu metal) i Transcendence (alternatywny rock). Start o godz. 19, wjazd 8 zł. Dochód z imprezy, zysk z baru i licytacji przeznaczone zostaną na leczenie Staszka, który walczy z już zaawansowaną chorobą nowotworową.

Nie ma jak u mamy
STALOWA WOLA. W sobotę o godz 17., na scenie plenerowej obok fontanny przy Miejskim Domu Kultury rozpocznie się koncert dla wszystkich mam, z okazji ich święta. Wystąpią zespoły: „Volta”, „Mała Volta”, „Mali Lasowiacy” oraz Studio Wokalne „Prymka”.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.