Koncerty

Fot. MWMedia

Zagra Bayer Full
BRZYŚCIE K. MIELCA. W niedzielę o godz. 20 w Zajeździe Anna zagra jeden z najbardziej znanych zespołów disco polo – Bayer Full. Wcześniej, bo już od godz. 15 w zajeździe czekać będzie wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i starszych: konkursy i zabawy, obficie zaopatrzony bar oraz grill. Imprezę prowadzić będzie Toton Show.

Benefis chóru
KORCZYNA. 24 czerwca o godz. 11 w Sanktuarium św. Józefa Sebastiana Pelczara zostanie odprawiona uroczysta msza święta, a tuż po niej zaplanowano okolicznościowy koncert pieśni religijnych i patriotycznych. Wszystko z okazji benefisu chóru CHORUS z okazji jubileuszu 75-lecia.

Jazz session
MIELEC. W czwartek o godz. 18 SCK zaprasza na koncert Łukasza Romańskiego, perkusistę, grającego z najlepszymi muzykami jazzowymi w kraju i zagranicą. Wystąpi on wspólnie ze znanym trębaczem jazzowym Piotrem Damasiewiczem i jego quintetem. Wstęp 10 zł.

„Odkryjemy miłość…”
ŻARNOWIEC. Muzeum Marii Konopnickiej oraz Prywatna Szkoła Wokalno-Aktorska zapraszają na koncert „Odkryjemy miłość nieznaną”, który odbędzie się 9 czerwca o godz. 17 w sali muzeum. W programie najpopularniejsze polskie piosenki w wykonaniu słuchaczy PSW-A w Krośnie.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.