Koncerty

Fot. myslovitz.pl

PIĄTEK – NIEDZIELA, 26 – 28 sierpnia
Pieśń naszych korzeni
JAROSŁAW. Trwa Festiwal Muzyki Dawnej. W piątek o godz. 20 w kościele św. Mikołaja (Opactwo) wystąpią: Adam Strug (śpiew), Bartosz Izbicki (organy), Monodia Polska, usłyszymy XVIII-wieczne pieśni o rzeczach ostatecznych. W sobotę o godz. 19 w cerkwi greckokatolickiej usłyszymy Nieszpory święta Zaśnięcia Bogarodzicy w wykonaniu Chóru Festiwalowego złożonego z uczestników warsztatów. W niedzielę o godz. 9.30 w bazylice M.B. Bolesnej (dominikanie) Missa Gregoriana zakończy festiwal.

SOBOTA, 27 sierpnia
Posłuchaj Myslovitz
DĘBICA. Doroczny Festyn Dębica-Dębicy, którego gwiazdą będzie zespół Myslovitz, a przed nim zagra Vavamuffin. Zabawie podczas XV już edycji imprezy będzie towarzyszyć akcja charytatywna, a tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo.

Zagrają Elektryczne Gitary
STALOWA WOLA. Elektrownia funduje mieszkańcom miasta blok imprez z okazji Dnia Energetyka. Początek o godz. 15. O godz. 18.30 zagra JackKnife. Gwiazdą wieczoru będą „Elektryczne Gitary” – występ o godz. 20. Wszystko na pl. Piłsudskiego.

NIEDZIELA, 4 września
Muzyka organowa
KROSNO. W kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turaszówce odbędzie się koncert “Muzyka spod ołtarza Wita Stwosza”.

CZWARTEK, 1 września
Hity Genesis
MIELEC. O godz. 19.30 na Placu Armii Krajowej (lub w razie deszczu w hali MOSiR największe przeboje legendarnej grupy Genesis zaprezentuje brytyjski wokalista Ray Wilson w towarzystwie “The Berlin Symphony Ensemble”. To ostatni koncert Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego “Mielec 2011”.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.